Travolta může rok 2020 označit asi za vůbec nejtragičtější ve svém životě. V červenci ho opustila manželka Kelly Prestonová, která prohrála dlouholetý boj s rakovinou prsu. Koncem září přišel o život i syn jeho nejstaršího bratra Sama. Informoval o tom deník The Sun s odkazem na Travoltova přítele z dětství. Příčina smrti není prozatím známá.

„Bude nám všem moc chybět, ale navždy zůstane v našich životech. Dozvěděl jsem se to prostřednictvím přátel ze střední. Na škole jsme spolu strávili spoustu času. Sam byl pyšný na příbuzenský vztah s Johnem Travoltou. Byl mi velmi dobrým kamarádem,“ pověděl přítel deníku.

VIDEO: Tajemství Gotta! Naplánoval posmrtné překvapení. A horší průběh covidu u Grossové.

Video
Video se připravuje ...

Tajemství Gotta! Naplánoval posmrtné překvapení. A horší průběh covidu u Grossové. Blesk

V minulosti se Sam rozpovídal o svém vztahu s hvězdou z Pomády. Prozradil, že se mu pracovně příliš nedařilo, tak mu strýc John měsíčně posílal přes (v přepočtu) 40 tisíc korun, aby mohl zaplatit nájem a nezbytné účty. Také zmínil období, kdy se neúspěšnou sebevraždou pokusil vymanit ze spárů scientologické církve, jejíž je jeho slavný strýc dlouholetým a významným členem.

„Scientologie mě málem zabila. Je to psychologická válka a po chvíli tě dostanou. Situace se natolik vyhrotila, že jsem se pokusil skočit z mostu, zabít se.“ O synovcově smrti se John na sociálních sítích nezmínil, přestože je mrtvý už měsíc. Ostatně vzhledem k tomu, že Samuel opustil církev, se podle pravidel scientologie nesměli vídat...

VIDEO: Andresíková měla covid, jak to bude s pohřbem? A Nový šokoval. Co dělá v MHD?

Video
Video se připravuje ...

Andresíková měla covid, jak to bude s pohřbem? A Nový šokoval. Co dělá v MHD? Blesk

Fotogalerie
58 fotografií