Zpěvákovy tolik typické černé lokny podlehly zubu času. Ozzy si je stáhl do culíku a vydal se na nákupy se svou dlouholetou manželkou Sharon, která řídila. Do obchodu s ní však nezavítal, zůstal sedět v bezpečí na sedadle spolujezdce.

Na internetu se okamžitě objevily spekulace, že za razantní změnu může Parkinsonova choroba, kterou mu diagnostikovali v únoru 2019. Se světem svůj boj s nemocí sdílel letos v lednu a od té doby se ukázal pouze v reality show Celebrity Watch Party, jinak se držel od showbyznysu stranou během řádění koronavirové pandemie.

Video
Video se připravuje ...

Ozzy Osbourne Blesk TV

Tvrzení bulvárních médií však smetl svým výrokem rozhořčený Jack Osbourne, Ozzyho syn. „Jestli jste si toho nevšimli, tak fakt není doporučováno lidem s Parkinsonem si nechat barvit hlavu během zku*vené globální pandemie… Je mu 71 a zotavuje se z těžké operace páteře, navíc je na dovolené!“ napsal na svůj instagram s tím, že by se měli soustředit raději na otcovy životní úspěchy než barvu jeho vlasů.

Princ Temnoty opravdu musel podstoupit minulý rok operaci krční páteře a zrušit své turné pro rok 2019. Letos měl Ozzy znovu vyrazit na cestu, ale severoamerickou část šňůry po Státech nakonec zrušil, aby mohl vyhledat léčbu ve Švýcarsku, kterou nakonec musel odložit kvůli koronaviru. Ten jej uvěznil doma a znemožnil mu cestu do Evropy.

Navzdory nedávným zdravotním komplikacím a snížené mobilitě nechce Ozzy Osbourne opustit showbyznys. „Víte, kdy odejdu do důchodu? Až je uslyším zatloukat hřebíček do mé rakve. A tehdy se ku*va zvednu a bude přídavek! Jsem Princ Temnoty,“ prohlásil zpěvák tento týden. Jak řekl Daily Mirror, plánuje dokončit turné po skončení karantény. „Když cítíte, jak celé publikum skáče, je to lepší pocit jak orgasmus. Je to nejlepší milostná aféra mého života,“ dodal Ozzy.