Že by se koronavirová krize dotkla i slavných zámořských celebrit? Už to tak skoro vypadá! Po herečce Jennifer Lawrenceové (30), hvězdě série Hunger Games, která na svém luxusním apartmánu prodělala balík, a po slavném svalovci Sylvesteru Stallonemu (74), známém akčním hrdinovi, se zbavuje jedné ze svých nemovitostí také představitelka bělovlasé Daenerys Targaryenové z populárního fantasy seriálu Hra o trůny Emilia Clarkeová.

Ta totiž nabídla k prodeji svou neskutečně krásnou vilu, obytný prostor o velikosti 860 metrů čtverečních, se dvěma ložnicemi a třemi koupelnami, které jsou vybavené jak vanou, tak i sprchovým koutem. Interiér je vyveden především v hnědém dřevu, nechybí prostorná šatna, přepychový obývací pokoj s krbem, „zenová zahrádka“ či terasa s malým bazénkem. 

Jedinou nevýhodou může být snad jenom výhled – stavení je totiž obehnané vysokými stromy a jinou zelení, což Emilii patrně chránilo před paparazzi. 

VIDEO: Emilia Clarkeová si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu Star Wars Story: Han Solo

Video
délka: 01:49.78
Video se připravuje ...

Trailer na nové Hvězdné Války youtube.com/Totalfilm.cz

A kolik si dáma, která ve slavném seriálu natolik toužila po železném trůnu, až ji to stálo život, za tento domek řekla? Podle zahraničních médií požaduje 4 miliony 995 tisíc dolarů, tedy více než 111 milionů českých korun. Nemovitost přitom v roce 2016 původně koupila za 4,64 milionu dolarů, tedy za 103 milionů korun. 

Na přepych, jakým se čtyři roky slavná herečka, co nejednou získala titul nejkrásnější ženy planety, obklopovala, se můžete mrknout do naší galerie…

VIDEO: Trailer na poslední řadu seriálu Hra o trůny

Video
délka: 01:15.12
Video se připravuje ...

Game of Thrones - teaser na 8. sérii HBO

Fotogalerie
51 fotografií