Torresová byla do patnácti let dívka jako každá jiná. Pak ale začala nezvladatelně přibírat na váze a chlupy jí osázely spodní čelist a další části těla. Doktoři zdeptané Almě diagnostikovali syndrom polycystických ovarií, gynekologické onemocnění, jež má za následek tvorbu nadměrného množství inzulínu a s ním spojenou vysokou produkci dalších hormonů, jako je například testosteron. Kromě nadváhy a silného ochlupení na místech, kde ženě obvykle neroste, má Alma velmi nepravidelnou menstruaci.

Video: Smetana v objetí s Trojanem! Kotek po nehodě! A pravda o vyhazovu Bebarové!

Video
délka: 03:23.20
Video se připravuje ...

Smetana v objetí s Trojanem! Kotek po nehodě! A pravda o vyhazovu Bebarové! Petr Macek, Aleš Brunclík

Během dospívání si toho zažila dost. Děti na škole ji šikanovaly, lidé na ni pohlíželi jako na cirkusovou atrakci. Alma se několikrát pokusila o sebevraždu, naštěstí neúspěšně. Ve svých dvaceti pak začala svou nemoc přijímat, přestala se holit a schovávat před veřejností. Vousy a knírek se staly její předností.

Dokonce si založila instagramový profil s přezdívkou Bearded Beauty, v překladu Vousatá kráska. Povoláním fotografka na něm pomocí vousatých selfies šíří osvětu a nabádá ostatní, aby se přijali takoví, jací ve skutečnosti jsou. Alma má i dlouholetého partnera, kterému nadměrné ochlupení nevadí.

VIDEO: Další stěhování Gottové! Zemřela hvězda pohádky Tři bratři. A svatba zmlácené tváře Ordinace!

Video
délka: 02:48.08
Video se připravuje ...

Další stěhování Gottové! Zemřela hvězda pohádky Tři bratři. A svatba zmlácené tváře Ordinace! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
59 fotografií