Dcera Carrie Fisherové, kterou si miliony fanoušků sci-fi zamilovali coby princeznu Leiu (a to především v jejích pověstných zlatých bikinách), po slavné mamince podědila herecký talent. Po boku slavné maminky, která v roce 2016 podlehla masivnímu infarktu po předávkování koktejlem nejrůznějších drog, si zahrála nejen v nejnovější trilogii Hvězdných válek, ale zazářila také v seriálu American Horror Story či Scream Queens.

Nyní se Billie Lourdová chystá na docela novou roli - nevěsty a manželky. Billie sice dlouhá léta chodila s hercem Taylorem Lautnerem (28), jenž se proslavil coby vlkodlak Jacob v romantickém fantasy snímku pro mládež jménem Stmívání, od roku 2017 je však jejím partnerem v dobrém i zlém Austen Rydell, někdejší dětská televizní hvězda. Ten s ní dokonce v době pandemie viru covid-19 oslavil narozeniny a něžně ji při tom nazýval svým „karanténním pubertálním snem“. A nyní se odhodlal Billie požádat o ruku.

VIDEO: Zemřela Carrie Fisher (+60), princezna Leia ze Star Wars!

Video
délka: 02:35.13

Zemřela Carrie Fisher (+60), princezna Leia ze Star Wars! youtube.com

Celému světu to sdělil prostřednictvím sociálních sítí, kde sdílel jejich společné foto, na kterém se Billie směje od ucha k uchu, s popiskem „řekla ANO! I když, ve skutečnosti řekla ‚duhhh‘ (v angličtině se tím vyjadřuje, když je něco nad slunce jasné a ani se na to nemusíte ptát - pozn.red) … ale myslím, že je to ještě lepší než ano?!“

Sama Billie se ke svým zásnubám na svém oficiálním instagramu zatím ještě nijak nevyjádřila, dokonce se ani nepochlubila zásnubním prstýnkem, jak je přitom mezi celebritami dobrým zvykem. Její poslední příspěvek se týkal zesnulé maminky, která jí v Den matek bolestně chyběla.

VIDEO: Star Wars s vystřiženými scénami! Takhle jste je v kině neviděli!

Video
délka: 02:52.80

Star Wars s vystřiženými scénami! Takhle jste je v kině neviděli! Magicbox

Fotogalerie
63 fotografií