O Corderově smrti informovala jeho manželka Amanda Klootstová na instagramu. „Nemohu tomu uvěřit. Mám zlomené srdce. Nedokážu si představit, jak budeme žít bez něj. Bůh má v nebi dalšího anděla. Nick byl zářivým světlem. Každý ho měl rád, rád naslouchal i pomáhal. Byl skvělým hercem i hudebníkem. Měl rád svou rodinu a byl milujícím otcem a manželem.“

Muzikálový herec, nejznámější ze svého působení na Broadwayi, se koronavirem nakazil v dubnu. Měl mnoho zdravotních komplikací, mimo jiné otravu krve a kvůli krevním sraženinám mu lékaři museli amputovat pravou nohu.

VIDEO: Výbuch v Praze zasáhl herečku Steimarovou, matku Polívkové! A Hryc řekl, kdo mu zachránil život

Video
délka: 02:15.16

Výbuch v Praze zasáhl herečku Steimarovou, matku Polívkové! A Hryc řekl, kdo mu zachránil život Bára Horáková, Lukáš Červený

Byl rovněž připojený na dýchací přístroje, v bezvědomí a dostal dočasný kardiostimulátor. Na jednotce intenzivní péče strávil 95 dlouhých dní, než naposledy vydechl. Po sobě zanechal kromě truchlící manželky ročního syna Elvise.

Cordero vystupoval v mnoha muzikálech, za svou roli v muzikálu Výstřely na Broadwayi podle scénáře režiséra Woodyho Allena byl nominován na prestižní divadelní cenu Tony Awards. Objevil se i v několika epizodách televizních seriálů Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti či Spravedlnost v krvi.

VIDEO: Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti 

Video
délka: 02:41.20

Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
3 fotografie