Slovenský hudebník Majk Spirit, jehož si Češi zapamatovali díky porotcování v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, to tedy bere hopem! I když svou nádhernou partnerku Marii, která pochází z Ukrajiny, dlouho tajil, všechno záhy nabralo neuvěřitelnou rychlost. V lednu se na dovolené v Thajsku zasnoubili, a ihned po skončení koronavirové karantény oznámili, že spolu čekají děťátko. „Majkova přítelkyně je ve třetím měsíci a oba jsou nesmírně šťastní,“ tvrdil slovenskému magazínu Plus Jeden Deň zdroj ze zpěvákova okolí koncem května.

A nejenom to: nyní se už dokonce ví, zda bude plod jejich lásky holčička, nebo chlapeček! „Marie bude rodit v říjnu. A snoubenci už vědí i pohlaví děťátka: bude to děvčátko!“ tvrdí onen zdroj z Plusky tentokrát. Půvabná tmavovlasá modelka tedy musela přijít do jiného stavu krátce po jejich zásnubách na ostrově Koh Samui!

Z téhle novinky je jistě rapper, jenž „s duchem Karla Gotta (†80)“ vytvořil předělávku jedné ze Slavíkových nejslavnějších písniček Být stále mlád (která v podání Majka Spirita nese název Navždy mladý), pořádně nadšený. Na sociálních sítích je však nadále tajemný jako hrad v Karpatech a k Mariině těhotenství se vůbec nevyjadřuje...

VIDEO: Spirit s Popovičem málem přišli o nový hit: Smazala ho zhrzená ex!

Video
délka: 04:09.36

Spirit s Popovičem málem přišli o nový hit: Smazala ho zhrzená ex! Youtube.cz

Přestože se obvykle chová jako největší borec pod sluncem, co má hroší kůži, pod drsnou slupkou skrývá citlivé srdce. A už nejednou to všem dokázal: své mamince, známé spisovatelce Evě Dušičkové, například věnoval velmi emotivní píseň s příznačným názvem Mama. Není tedy pochyb, že z něj bude báječný otec!

Čeká ho možná taková proměna jako rappera Patrika Vrbovského (43), známějšího pod uměleckým jménem Rytmus. Ten je od narození synka Sanela (10 měsíců) také docela jiným člověkem…

VIDEO: Slovenský fešák Majk Spirit v roce 2016 přiznal, že holku nemá, ale pro Češky má slabost

Video
délka: 01:38.90

Slovenský fešák Majk Spirit je v balíku! Holku nemá, ale pro Češky má slabost Markéta Reinischová

Fotogalerie
38 fotografií