Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Nejrajcovnější bisexuálky Hollywoodu: Tyhle slavné krásky řádily s muži i ženami!

/
 • Bisexuálky Hollywoodu: Angelina Jolie, Megan Fox, Lili Reinhart nebo Drew Barrymore
  20. června 2020 ● 18:23

  Jsou sexy, slavné a nejsou vybíravé. Ať už je vaše pohlaví jakékoliv, těmto sedmi hollywoodským herečkám se vždycky zavděčíte. Jsou bisexuálky!

 • 1.

  Angelina Jolie (45)

  Angelina Jolie

  Pravděpodobně nejznámější bisexuálka našeho seznamu Angelina Jolie je „venku“ už poměrně dlouho. Před manželstvím s Bradem Pittem (56) měla několik vášnivých vztahů se ženami.

 • 2.

  Megan Foxová (34)

  ...

  Svůdná krasavice z Transformerů nejenže svou sexuální orientaci neskrývá, ale věří, že bisexuálové jsou úplně všichni! „Myslím si, že se každý z nás narodil bisexuálem a tlak společnosti lidem podvědomě vybral, kdo je bude přitahovat,“ vyjádřila se k ožehavému tématu pro magazín Esquire.

 • 3.

  Aubrey Plaza (35)

  Aubrey Plaza

  Komediální herečka, jež se proslavila v legendárním a fanoušky opěvovaném seriálu Parks and Recreation, potvrdila svou bisexualitu v roce 2016.

 • 4.

  Lili Reinhartová (23)

  Lili Reinhart

  Hvězdička z teenagerského dramatu Riverdale svou sexuální orientaci potvrdila sotva před pár dny.

  „Ačkoliv jsem to nikdy veřejně neoznámila, jsem hrdá bisexuální žena. A připojím se k dnešním protestům,“ napsala k fotografii na sociální síti, na které vyzývá LGBTQ komunitu, aby podpořila protest za Black Lives Matter.

 • 5.

  Amandla Stenbergová (21)

  Amandla Stenberg

  Dalším nováčkem na poli bisexuálů je herečka Amandla Stenberg, která se proslavila jako Rue z Hladových her. Stejně jako Reinhartová, i ona orientaci přiznala ve světle probíhajících rasových nepokojů ve Státech.

 • 6.

  Drew Barrymoreová (45)

  Drew Barrymore

  V roce 2003 zajásaly všechny ženy, který byly zamilované do herečky Drew Barrymoreové. V rozhovoru pro Contact Magazine potvrdila svou zálibu v dámských klínech.

  „Přitahují mě ženy sexuálně? Jo. Naprosto. Vždycky jsem se považovala za bisexuálku. Myslím, si, že dvě ženy jsou krásné, stejně jako je krásný vztah muže a ženy.“

 • 7.

  Alia Shawkatová (31)

  Alia Shawkat

  Milenka Brada Pitta, nebo ne, Alia Shawkatová má také ráda ženy a nad jeho exmanželkami by nos neohrnula. „Když mi bylo deset, máma se mě zeptala, jestli se mi líbí kluci, nebo holky. A já odpověděla, že nevím,“ uvedla pro magazín Out.

 • 8.

  Všechny pohromadě...

  VIDEO: Smutek vdovce Kolomazníka. Další rána a slova o vlastní smrti! A Dádě ochrnula ruka.

  Video
  délka: 02:15.32

  Smutek vdovce Kolomazníka. Další rána a slova o vlastní smrti! A Dádě ochrnula ruka. 

  Fotogalerie
  61 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy