Přestože Eminem žije v luxusní detroitské čtvrti obehnané plotem, která má navíc ještě hlídaný vjezd, podařilo se vynalézavému lupiči proniknout do rapperova sídla. Nezvaný host se do domu dostal i navzdory faktu, že Eminem navíc platí nemalé peníze bezpečnostní agentuře, která má za úkol dům hlídat a přesně takovým situacím zamezit.

Podle tamní policie si šestadvacetiletý Matthew David Hughes vybral ke své nelegální „návštěvě“ čas okolo čtvrté hodiny ráno. Do domu se dostal pomocí kamene, který prohodil oknem v kuchyni. Rozbitou okenní tabulí se pak vsoukal dovnitř. Počínání nikým nezvaného hosta ovšem naštěstí spustilo alarm. Ten záhy vzbudil rappera spícího v ložnici a upozornil i hlídače z najaté agentury.

Ti zasáhli ve chvíli, kdy stál Eminem tváří v tvář lupiči ve svém obýváku. Drsní hoši nezvaného hosta zpacifikovali a do domu přivolali policii. Podle všeho to vypadá, že Hughes se do domu nevydal loupit, nýbrž splnit si svůj životní sen, a sice potkat se se svým idolem. Teď mladého muže ovšem čeká obvinění a nejspíš i soud.   

VIDEO: Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Ruml si kvůli Eminemovi změnil image

Video
délka: 01:03.76

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Ruml si kvůli Eminemovi změnil image TV Nova

Fotogalerie
25 fotografií