Okouzlující bloňdák s odhadovaným jměním 28 milionů liber (v přepočtu téměř 900 milionů korun) rozjel novou kariéru - když nemůže točit filmy, bude pro fanoušky točit personalizovaná přání. Obdarovaného pozdraví jménem, poděkuje za koupi, řekne, že vás miluje a inkasuje 250 dolarů (přes šest tisíc korun). V době koronakrize se umělci snaží na živobytí vydělat všemožnými způsoby, natáčení přáníček za cenu levnějšího smartphonu je ale hodno bojkotu.

 Překvapivě se ho Felton zatím nedočkal, tedy alespoň ne od skalních fanoušků Harryho Pottera. Ti si naopak hercova přáníčka nemůžou vynachválit. „Tome, tvoje video pro Chloe bylo naprosto perfektní! Když viděla svého oblíbeného zmijozeláka, vykouzlilo jí to úsměv na tváři. Je to něco, čeho si bude dlouho vážit!" napsala kladnou recenzi jedna ze zákaznic.

Další mu třikrát tučně poděkovala a zmínila, že Kouzelnický svět Harryho Pottera je místo, do kterého její dcera, trpící Aspergerovým syndromem, uniká před svou nemocí.

Zda část výtěžku z přáníček putuje na charitu, nebo pomoc v boji s koronavirem, Felton nikde nezveřejnil. Má se za to, že natáčením videí nahradil stagnující kariéru. A není první, kdo tak v době krize učinil.

Herečka z Beverly Hills 90210 Tori Spellingová (46) vás za částku 2 500 korun pozdraví a na chvíli si s vámi pokecá. Po vlně kritiky jí na obranu přispěchal manžel a seřval všechny hatery. „Co je špatného na tom, že chce zajistit rodinu?“ zeptal se jich rozhořčeně. 

VIDEO: Trailer na film Voldemort: Origins of the Heir 

Video
délka: 00:52.12

Trailer na film Voldemort: Origins of the Heir Facebook.com

Fotogalerie
31 fotografií