Kromě něj si překvápko v podobě prodělaného onemocnění covid-19 nechala například zpěvačka P!nk, jež se s výsledky rovněž podělila až tehdy, kdy se téměř vyléčila. Taylor počkal tři týdny, až se bude cítit dobře, a předal svým fanouškům víceméně detailní vzkaz kdy, co a jak.

„Drazí přátelé, po delším rozmýšlení jsem se vám rozhodl prozradit, že jsem před skoro třemi týdny byl pozitivně testován na koronavirus,“ napsal na instagram kapely. Prozradil, že ačkoliv byly příznaky mírné, pociťoval koronavirus jako takovou „turbo chřipku“ – rychlou, ale nepříjemnou. „Naštěstí jsem z toho vyvázl vcelku dobře – a musím zmínit, že mi karanténa nijak nevadila, alespoň jsem měl čas se plně zotavit,“ dodal.

Taylor měl pocit, že jisté okolnosti kolem pandemie musí vysvětlit. Uznává, že je to pro mnohé opravdu těžká nemoc, zároveň ale ubezpečuje, že se nejedná o nekompromisního zabijáka. „Některé obavy jsou zcela oprávněné a moje srdce směřuje k těm, kteří kvůli pandemii trpí a někoho ztratili. Ale potřebuji, abyste věděli, že se ne vždy jedná o zabijáka a že ji můžeme porazit. A taky porazíme.“

Britská skupina Duran Duran proslula zejména v 80. letech v tzv. druhé vlně britské invaze, kdy se tóny Spojeného království po vzoru The Beatles znovu rozezněly do celého světa a zaznamenaly obrovský úspěch. Mezi jejich největší hity bezesporu patří Ordinary World, Hungry Like The Wolf nebo Planet Earth. Skupina vydala 12 alb, poslední, Paper Gods, v roce 2015.

Fotogalerie
16 fotografií