Občas potřebujeme vypnout a distancovat se od lidí a celého světa. K tomu jsou (kromě karantény) dobré a v dnešní technologické době stále oblíbenější očistné pobyty v poušti. Člověk vyrazí sám nebo s partou a medituje. Vytížený oscarový herec a zpěvák Jared Leto celkovou očistu těla a mysli podstoupil a dvanáct dní o něm nikdo nevěděl. A on zase o tom, kam se za tak krátké období náš svět dostal.

„Byli jsme totálně izolovaní. Bez telefonu. Bez komunikace atd. Neměli jsme ponětí, co se mimo zařízení děje,“ vysvětlil překvapený hudebník na instagramu. „Včera jsem vstoupil do úplně jiného světa. Takového, který se navždy změnil. Neskutečné.“

Leto dodal, že mu neustále chodí zprávy od blízkých a přátel z celého světa, kteří ho obeznamují s nevšední situací. „Snad jste všichni v pořádku. Posílám vám pozitivní energii. Zůstaňte uvnitř. Zůstaňte v bezpečí,“ napsal na závěr.

V komentářích ho fanoušci nabádají, aby se raději vrátil do pouště, protože to, co se děje v civilizaci, je šílenství. Jiní si dělají srandu z toho, že na dvanáct dní opustil svět a po návratu nemá šanci sehnat toaletní papír.

VIDEO: Trailer na Sebevražedný oddíl, kde Leto ztvárnil šíleného Jokera.

Video
délka: 03:06.40

Trailer na Sebevražedný oddíl Warner Bros. Entertaiment/Freeman Entertainment

Fotogalerie
51 fotografií