Norma poklidně odešla z tohoto světa v sobotu ve svém domě v Palm Springs v Kalifornii, uvedl její mluvčí v oficiálním vyjádření. Nejvíce si diváci Michaelsovou pamatují z role Josephine v seriálu Dva z Queensu, partnerku protivného Arthura v podání Jerryho Stillera (92).

Objevila se ale i v dalších seriálech, například v populární Takové moderní rodince, Raymonda má každý rád, Ally McBealové, Gilmorových děvčatech i seriálu Brooklyn 99. Nevyhýbala se ani filmům a zahrála si například v Nesvatbových.

Její vůbec poslední rolí ve filmu se stala úloha maminky Sally Fieldsové ve snímku Hello, My Name Is Doris z roku 2015. Naopak kariéra Normy se započala v roce 1954 v The George Gobel Show. Kromě herectví se věnovala také poradenství.

Zanechala po sobě manžela Denise Turronea a dlouholetého manažera a kamaráda Jaspera Colea. Poslední rozloučení s ní a oslava jejího života se má údajně odehrát až v březnu. Pozůstalí poprosili, aby místo květinových darů smuteční hosté přispěli na charitativní organizace.

 

Fotogalerie
18 fotografií