Popová princezna Britney Spearsová (38) má stromek tak obrovský, že se na fotku ani nevejde. Ještě že má zpěvačka vstupní halu svého sídla tak velkou, že si tam několikametrový stromek mohla nechat postavit. Pod rozsvíceným stromem už se pyšní i zabalenými dary a svalnatým přítelem Samem Asgharim (25).

Členové slavné rodiny Kardashianových, kteří své živobytí postavili na tom, že ukazují soukromí, samozřejmě nemohli v čase Vánoc předstírat falešnou skromnost. Nejstarší ze slavných sourozenců Kourtney Kardashianová (40) ukázala, že má doma ozdobené stromy hned dva.

To v případě Khloe Kardashianové (35) není pod záplavou světel a ozdob skoro ani poznat, že se pod nimi skrývá nějaký stromek. Nejmladší ze sester Kylie (22) neváhala inovovat a stromek si pořídila růžový. Kálovně kosmetik tak ladí s leskem na rty, který jí kromě reality show dopomohl k miliardovému jmění.  

S trochou vtipu to letos pojala někdejší zpěvačka a dnes už návrhářka na plný úvazek Victoria Beckhamová (45). Namísto tradiční špičky na vrchol svého stromku umístila postavičku sebe sama z dob největší slávy skupiny Spice girls.  

 

Fotogalerie
32 fotografií