Kylie Jenner své těhotenství dlouho tajila, a tak když v únoru zveřejnila první fotku své malé holčičky Stormi (11 měsíců), její fanoušci jásali nadšením. Za necelý rok ji pak odměnili více než 18 miliony lajky.

Jenže brunetka, stejně jako další členové slavného klanu Kardashianových a Jennerových, bývá často terčem kritiky, že ve skutečnosti nic neumí. Kdyby prý nebylo sociálních sítí, nikdo by po nich ani neštěkl. To se teď rozhodli dokázat i neznámí internetoví vtipálci, kteří si na Instagramu založili účet s názvem world_record_egg a sdíleli jednu jedinou fotku.

Cíl byl jasný – sesadit Kylie Jenner z postu královny Instagramu! A aby ji u toho pořádně ponížili, jako fotku vybrali obyčejné vajíčko. „Pojďme společně pokořit světový rekord a získejme nejlajkovanější příspěvek na Instagramu. Rozdrtíme světový rekord, který v současnosti drží Kylie Jenner (18 milionů)! To zvládneme,“ znělo u bizarní fotografie.

Podobných pokusů už v minulosti bylo několik, ale žádný se nechytil tak jako právě »slavné« vajíčko! Fanouškům, nebo spíš antifanouškům, se nápad zalíbil natolik, že stačil pouhý týden, aby byl rekord skutečně pokořen a Kylie Jenner se tak musela sklonit před vejcem.

Fotografie byla sdílena 4. ledna tohoto roku a za necelé dva týdny se jí podařilo nasbírat neuvěřitelných 44,6 milionu lajků! Nejenom že se jim podařilo rekord Kylie Jenner překonat, ale rovněž ji i všechny ostatní pořádně zesměšnili.

A co na to samotná Kylie Jenner? Na sociálních sítích, v reakci na internetový fenomén, zaslala video, na kterém je venku na ulici a na rozpálený beton rozklepává vajíčko. „To máš za to, ty malý vajíčko,“ napsala k příspěvku Kylie. V dnešní době nás opravdu nepřekvapí už vůbec nic…

VIDEO: Outfity stylové čtveřice z rodiny Kardashian.

Video
Video se připravuje ...

Outfity stylové čtveřice z rodiny Kardashian youtube.com/Fashion Style/BPŽ

Fotogalerie
55 fotografií