Kim Kardashian se dostala do povědomí širší veřejnosti uniklou videonahrávkou, na které je, se svým tehdejším přítelem, zpěvákem Rayem J (37), zachycena při sexuálních hrátkách. Tímto skandálem se ona, potažmo celá její rodina, katapultovala mezi světové celebrity.

Rodina se pak, z velkého zájmu o tento skandál, rozhodla vytěžit co nejvíc a v roce 2007 se v Americe začala vysílat reality show z jejich života Keeping Up With the Kardashians. Diváky nějakým způsobem tato nekonvenční rodina zaujala a pravidelně každou epizodu sledovaly miliony diváků.

V USA se minulý týden odvysílal poslední díl 15. řady a čekala se velká sledovanost. V této epizodě totiž kamery sledovaly Kim, která se připravovala na návštěvu v Bílém domě, kde navštívila prezidenta Spojených států, Donalda Trumpa (72).

Jenže opak se stal pravdou! V USA, kde žije přes 300 milionů obyvatel, si tuhle rodinku naladilo pouhých 851 000 diváků! Pro rodinu Kardashianek jsou to opravdu ostudná čísla, i vzhledem k jejich milionům fanouškům na sociálních sítích.

Ještě ostudnější je porovnání s ostatními pořady, které se ve stejnou dobu vysílaly. Například pořad o Aljašce, na dokumentární stanici Discovery Channel, sledovaly 2 miliony diváků a vánoční film na stanici Hallmark si naladilo téměř 3,5 milionu diváků. V České republice, kde žije necelých 11 milionů obyvatel, vidělo rozhodnutí z posledního dílu StarDance minulou sobotu 1,64 milionu lidí!

Vypadá to, že Kardashianky, coby hvězdy reality show, už prostě netáhnou. Fanoušky omrzelo, že s pravým smyslem „reality show“ již nemá „Keeping Up“ nic společného. Události, které se v rodině odehrávají, jsou totiž dle diváků podle scénáře a navíc jejich životy jsou absolutně někde jinde, než je většina populace v USA, a pro diváky je těžké se s nimi ztotožnit.

Natáčení další, 16. řady, je již v plném proudu, jestli se ale bude nakonec vysílat, i po těchto tragických číslech, je zatím ve hvězdách.

Fotogalerie
82 fotografií