Ric Ocasek (†75), zpěvák a hudební producent, známý z kapely The Cars, v neděli zemřel ve svém sídle v New Yorku. Podle kanálu 4 místní televizní stanice NBC New York byla policie na místo přivolána zhruba ve 4 hodiny odpoledne. Nahlášen jim byl muž v bezvědomí v domě na East 19th Street. Po příjezdu byla na místě konstatována jeho smrt a strážníci potvrdili, že se jednalo o Ocaska.

Záběry televize pak hovoří jasně – na záběrech je vidět ženská hnědovlasá postava v žlutých šatech, tedy pravděpodobně Pořízková. S Ricem byla až do jeho konce, i když už od května loňského roku oznámili s muzikantem rozchod, oficiálně rozvedeni zatím nebyli, a tak byla podle zákona stále jeho manželkou. Ostatně na sociálních sítích už ji zaplavila také vlna kondolencí a kráska na ně už zareagovala snímkem s květinami před Ocaskovým domem. „Děkuji,“ napsala prostě.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you.

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov),Zář 16, 2019 v 8:44 PDT

Rica, s nímž má Pavlína syny Olivera (21) a Jonathana (25), našla beze známek života právě ona. „Ric se doma zotavoval velmi dobře po operaci. Naši dva synové, Jonathan a Oliver, a já jsme se postarali, že byl v pohodlí, objednali jsme jídlo a společně sledovali TV. Když jsem mu v neděli ráno přinesla kávu, zjistila jsem, že ještě spí. Sáhla jsem mu na tvář, abych ho probudila. Teprve poté jsem si uvědomila, že v noci mírumilovně odešel,“ napsala Pořízková na sociální síti.

Jen o pár hodin později byly zveřejněny výsledky pitvy. Agentura AP s odvoláním na soudního lékaře uvedla, že Ric Ocasek zemřel v důsledku srdeční choroby, kterou umocnila rozedma plic. 

Naštěstí má sama velkou oporu v novém partnerovi, scenáristovi a spisovateli Edu Solomonovi (59). I on byl totiž vidět na záběrech NBC New York, a tak v těžkých momentech stál po boku modelky, jež je původem z Česka. S Edem se poprvé oficiálně ukázala na veřejnosti rok po oznámení rozchodu s Ocaskem, tedy letos v květnu. Tehdy se zamilovaně objímali a vesele se smáli.

VIDEO: Pavlína Pořízková ve filmu Její alibi

Video
délka: 03:31.49
Video se připravuje ...

Pavlína Pořízková ve filmu Její alibi Youtube.com

Fotogalerie
53 fotografií