Selma Blairová, známá z Hellboye i z Pravé blondýnky, která svou těžkou nemoc veřejně oznámila prostřednictvím svých sociálních sítí teprve před několika málo měsíci, na instagramu často a bez obalu píše o své nemoci, svěřuje se s detaily své vážné diagnózy, a ne vždy je to veselé čtení. Roztroušená skleróza je nemoc velice závažná a bohužel neléčitelná a postup této choroby se dá pouze zmírňovat. Zdálo se však, že hvězda filmu Hellboy s onemocněním bojuje, jak se říká, bez bázně a hany, a stále má důvod k úsměvu. Jenže tak to vypadalo pouze do doby, než se podělila s celým světem o fotku, z níž mnohým jejím příznivcům zatrnulo.

Blairová je na ní totiž vyfocená vyhublá, naprosto holohlavá, opírající se podpůrné zařízení, pomocí něhož je schopna chodit. Není totiž tajemstvím, že bez hůlky už neudělá ani krok…

„Byla jsem propuštěna z péče neuvěřitelného týmu sester, techniků a vizionářských lékařů, kteří věří v mé uzdravení stejně jako já. Byl to proces. A bude i nadále. Alespoň na další tři měsíce jsem imunokompromitovaná, takže žádné polibky, prosím,“ napsala herečka. Zvláštně působící cizí slovo znamená, že je její obranyschopnost notně narušena a mohla by jí nyní ublížit i pouhá chřipka. Navíc jí po náročné léčbě začaly padat vlasy ve velkém.

O tom se ostatně zmínila na svém profilu již minulý měsíc, kdy krátce zveřejnila fotku synka Arthura (8) s holicím strojkem v ruce. Místo toho, aby čekala, až o ně postupně přijde, rozhodla se jednat – a s pomocí syna si je ostříhala. Fotku však záhy odstranila a dále sdílela snímky, na nichž měla ještě své plavé mikádo.

Až nyní se teprve odvážila jít s kůží na trh, jenom pár dní poté, co malý Arthur oslavil své osmé narozeniny. Ty však strávil se svým otcem, módním návrhářem Jasonem Bleickem (49), expartnerem Blairové. Ona byla v té době v sanatoriu a vyznávala synkovi lásku pouze skrze sociální sítě.

 

Fotogalerie
37 fotografií