Říká se, že vzhled je jenom 90 % úspěchu. Ví to i druhá nejmladší držitelka Oscara, která sošku získala ve svých 22 letech. Když se Jennifer chystá na červený koberec, nenechá nic náhodě. Vlasy, rty, řasy, každá část jejího těla vypadá perfektně, aby všichni, kdo ji spatří, nepochybovali, že toto je nejzářivější hvězda Hollywoodu. Jakmile však vyrazí na ulici, ukazuje skutečnou tvář.

 

Neupravenou kštici, nevýrazné oči, vytahané triko. Málokdo by si pomyslel, že právě tato slečna za rok 2016, kdy se držela v čele žebříčku nejlépe placených hereček, vydělala v přepočtu 1,04 miliardy korun. Loni spadla na čtvrtou příčku, ale i tak jí to vyneslo 408,6 milionu korun.

Hrdinka

Proslavila se prvním a druhým dílem Hunger Games, díky kterým se stala nejvýdělečnější akční hrdinkou. Popularitu si rozšířila také jako modrá mutantka Mystique v sérii X-Men. Oskara získala za nejlepší herecký výkon ve filmu Terapie láskou a kdo by rád herečku viděl v Evině rouše, pak si může pustit film Rudá volavka, kde se objevila zcela nahá. Od léta 2018 chodí s režisérem umělecké galerie Cookem Maroneym, s nímž v únoru 2019 oznámili zasnoubení.

Trendy vlny jako mořská panna podle Jennifer Lawrence: Jak na ně?

Video
Video se připravuje ...

Trendy vlny jako mořská panna podle Jennifer Lawrence: Jak na ně? David Hanuš

Fotogalerie
48 fotografií