Cameron Boyce začínal jako mnoho hollywoodských hvězd malými rolemi ve videoklipech, posléze získal roli v telenovele a nakonec se mu splnil sen a konečně dostal roli v celovečerním filmu. Brzy se mu nabídky jen hrnuly. Zahrál si například ve filmu Zrcadla, Oko dravce či po boku oblíbeného komika Adama Sandlera v komedii Machři. Talentovaného herce, který byl i skvělým tanečníkem si všiml Disney, který ho obsadil do svých několika filmů a seriálů.

Cameron si velice brzy získal srdce diváků a to pak hlavně mladých dívek. Na sociální síti instagram ho sledovalo přes 8 milionů fanoušků a mezi nimi i známé osobnosti. Mezi jeho přátelé patřil například syn Davida Beckhama Cruz či zpěvačka Hailey Knox. Všem jeho fanouškům zbývají nyní jen oči pro pláč. Nadějného herce sledovala i dcera zpěváka Karla Gotta Charlotte Gottová, která se s hercem rozloučila tím, že dala jeho poslední fotografii „lajk“.

„Tak mladý. Tak milý. Tak zábavný. Prostě nejmilejší, nejtalentovanější a nejslušnější dítě kolem. Velice se staral o svou rodinu. Tak moc se zajímal o svět. Děkuji ti, Camerone, za všechno, co jsi nám dal. Před sebou jsi měl toho tolik. Srdce nás všech jsou zlomena,“ napsal na facebook Adam Sandler. Smutek vyjádřil i známý herec Gregg Sulkin. "Během uplynulého desetiletí jsem se setkal s mnoha herci, ale ty jsi vždycky vyčníval. Ano, byl jsi talentovaný. Ale co je nejdůležitější, byl jsi laskavý. Byl jsi pokorný. Měl jsi zvláštní jiskru. Kéž tato jiskra svítí jasně na nebi."

V šoku ze smrti Camerona je dětská filmová hvězda Mace Coronel: „Potkal jsem tě dvakrát a při obou setkáních jsi byl tak upřímný a skromný člověk s velkými ambicemi pomáhat ostatním. Byl jedním z mála upřímných lidí v showbusinessu.“ Dalším hercem, který se s Cameronem rozloučil, je August Maturo, který zazářil v hororu Sestra. „Camerone, pokaždé, když jsme se potkali, jsi byl ke mně tak milý. Byl jsi jedním z těch vzácných lidí, které úspěch nezměnil. Kanál Disney nás děti spojil a učinil z nás rodinu a my jsme právě ztratily bratra,“ napsal.

„Odpočívej v pokoji,“ napsal k poslední fotografii Alex Stokes, slavný youtuber. Další slavný youtuber Ami Rodriguez k poslední fotografii přidal jen smutného smajlíka. „Odpočívej v pokoji,“ napsal slavný make-up umělec James Charles. „Je to neuvěřitelné. Odpočívej v pokoji,“ napsal youtuber, který vystupuje pod přezdívkou Fazerug.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@i_d

Příspěvek sdílený Cameron Boyce (@thecameronboyce),Čec 5, 2019 v 4:13 PDT

Zpráva, že dvacetiletý Cameron náhle zemřel, šokovala fanoušky i kolegy po celém světě. „S hlubokým zármutkem a zlomeným srdcem oznamujeme, že nás Cameron dnes ráno opustil,“ uvedl rodinný mluvčí v prohlášení. „Zemřel ve spánku v záchvatu, který byl vyústěním dlouhodobých zdravotních potíží, s nimiž se léčil. Svět ztratil bezpochyby jedno ze svých nejzářivějších světel, ale jeho duše bude žít skrze vlídnost a soustrast všech, kteří ho znali. Jsme hluboce zasaženi a prosíme o zachování soukromí v této neskutečně těžké chvíli. Nad ztrátou syna a bratra velmi truchlíme,“ stojí dále v prohlášení.

Fotogalerie
27 fotografií