Rag'n'Bone Man, který se v Česku proslavil především písní Human, mezi ostatními zpěváky vyniká nejen svým pronikavým hlasem, ale také specifickým stylem. To dokázal i během svého svatebního obřadu. Britský zpěvák si za ženu vzal dlouholetou partnerku Beth Rouyovou a místo bílých svatebních šatů s vlečkou pro nevěstu a tmavého smokingu pro ženicha zvolili poněkud pohodlnější variantu. Zamilovaný pár si řekl své „ANO" v obyčejné teplákovové soupravě!

Zpěvák na svůj "den D" zvolil tmavě šedou maskáčovou teplákovku, sluneční brýle a velký zlatý řetěz okolo krku s logem značky Mercedes. Jeho novomanželka si vybrala trošku veselejší teplákovku s kočičím potiskem, bílé obyčejné tričko a stejně jako zpěvák doplnila ztřeštěný outfit slunečními brýlemi.

Stejná pravidla platila i pro pozvané hosty. Na malý a intimní obřad mohli dorazit pouze nejbližší přátelé a známí, ale pouze pod podmínkou, že přijdou ve sportovním oblečení. Poté, co si slíbili, že se budou milovat, dokud je smrt nerozdělí, je navíc zaplavila vlna barevných konfet od příchozích hostů. 

Novomanželé, kteří jsou spolu téměř deset let, vychovávají malého syna Rubena, kterému budou v září dva roky. Doma mají ještě jednoho mazlíčka, Sphynxkou kočku Patriciu, která vysvětluje volbu svatebního outfitu Rouyové. 

 

Fotogalerie
17 fotografií