Lady Victoria Herveyová si v těchto dnech užívá dovolenou na plážích Barbadosu – a z jejího vyhublého tělíčka, které bylo vidět na pobřeží Karibského moře, šel strach. Odvážné černé plavky, které na sebe oblékla, byly přitom zajímavě střiženy a zakrývaly jenom to nejnutnější. Na pěkně tvarované ženě by byly skutečně sexy. Jenže v případě téhle plavovlasé skandalistky se šlechtickým titulem to ale rozhodně nebyl hezký pohled!

Herveyová byla sice vždycky kritizována za svou přehnanou štíhlost, jenže tehdy na ní ještě nevisela kůže, netrčely z ní kosti a žebra nepřipomínala socialistické topení! Také její obličej dříve působil mnohem přívětivějším dojmem. Z vychrtlé aristokratky a příležitostné modelky se rázem stala nehezká stařena, a tak není divu, že zahraniční média spekulují o nějaké z poruch příjmu potravy. Ještě před pár měsíci totiž vypadala celkem k světu!

Svou touhou zaujmout za každou cenu je zkrátka tahle dvaačtyřicetiletá Britka málem až k smíchu. Málokdy má na sobě podprsenku, byť její dekolt by pořádnou oporu rozhodně ocenil, a většinou dává všem na odiv své kalhotky, zakryté jenom minimem látky, takže všichni její příznivci mají jenom velmi málo prostoru pro představivost. Jako kdyby si vůbec neuvědomovala, že její propadlý hrudník budí v lidech kolem ní spíše hrůzu než nadšení…

Victoria navíc podle magazínu The Mail prý často prohlašuje, že by se ráda stala maminkou. Její biologické hodiny zkrátka tikají a ona by chtěla porodit minimálně dvě děti do doby, než jí bude pětačtyřicet. Bohužel však ještě nenašla vhodného tatínka, a proto si nechala zmrazit vajíčka s tím, že v případě nutnosti využije jako dárce spermatu některého ze svých přátel. „Doufám, že dítě vyplní díru v mém životě,“ tesknila Herveyová loni v lednu.

Fotogalerie
18 fotografií