Telenovela Divoký Anděl odstartovala koncem devadesátých let popularitu nekonečných telenovel i mezi mladými lidmi a může za to právě herečka a zpěvačka Natalia Oreirová, kterou si jako Milagros zamilovali diváci po celém světě! 

I přesto, že se v současné době Natalia Marisa Oreirová Iglesiasová objevuje v televizi spíše jen sporadicky, jako zpěvačka neustále vystupuje, a v současné době dokonce koncertuje na turné s názvem Unforgettable. Při svém vystoupení v Moskvě šokovala hudební svět svým mladistvým vzhledem. Dvacet let od natáčení Divokého anděla by hádal skutečně jen málokdo.

V puritánském Rusku se Natalia odvážila vystoupit v kostýmu, který by jí mohla závidět i Jennifer Lopez (49). Zpěvačka se oblékla do korzetu tělové barvy a z dálky působila dojmem, že vystupuje nahá. Na moskevský koncert přilákala téměř bez propagace přes sedm tisíc fanoušků. 

V Moskvě také zpěvačka a herečka uspořádala tiskovou konferenci, kde se vyznala z lásky k Rusku. Připravuje prý film o historii Uruguaye a Ruska a také by si ráda znovu zahrála v ruském seriálu. „Poprvé pracuji s ruským týmem, s ruskými hudebníky a tanečníky. Cítím se skoro jako Ruska," smála se na tiskové konferenci zpěvačka. 

VIDEO: Natalia Oreirová využívá své popularity i k propagaci hnutí Greenpeace.

Video
délka: 01:21.40

Natalii Oreiro si můžou čeští diváci pamatovat hlavně jako hlavní představitelku oblíbené telenovely Divoký anděl, která jí proslavila po celém světě. Své přetrvávající popularity se snaží využívat v reklamě, ale i propagaci hnutí Greenpeace. Youtube.com

Fotogalerie
52 fotografií