S Robbiem Coltranem bude nejspíš navždy spojená postava obrovitého šafáře v Bradavicích, který vždycky dokázal pomoct ústřední trojici hrdinů, tedy Harrymu, Ronovi a Hermioně, a pomáhal jim bojovat i proti zlému Voldemortovi. Kromě toho se proslavil i jako ruský gangster z několika dílů Jamese Bonda. Ve skutečnosti tenhle skotský herec svádí bitvu mnohem důležitější: jeho stále se zhoršující osteoartróza ho upoutala na vozíčkové křeslo.

Tělnatý Coltrane se už v minulosti pohyboval za pomoci hůlky, nyní však už není schopen udělat ani jeden jediný krok bez cizí pomoci. „Celý den jsem v neustálých bolestech,“ přiznával herec do médií opakovaně, a teď úpěnlivě čeká na operaci kolen. Jednu nohu má dokonce naprosto nepohyblivou, jelikož se mu zhroutila chrupavka. Podle Coltranea se jeho koleno zkrátka „zcela rozpadlo“.

Operace by měla v co nejbližší době proběhnout ve Spojených státech, kam se z Velké Británie bude imobilní herec dostávat jen horko těžko, těší se na ni však jako na smilování. Zdroj blízký herci pro magazín The Sun totiž přiznal, že Robbie shledává svůj stav „nesmírně frustrujícím“, a proto nyní „doufá, že se po operaci znovu postaví na vlastní nohy“. Poté by se konečně mohl zase vrátit na televizní obrazovky a na stříbrné plátno, kde ještě před pár lety tak exceloval...

VIDEO: Trailer k poslednímu dílu série, tedy k dvojdílu Harry Potter a Relikvie smrti

Video
Video se připravuje ...

Harry Potter a Relikvie smrti /Youtube/

Fotogalerie
22 fotografií