Americký herec zemřel v pondělí ráno v nemocnici St. Joseph' v Burbanku. V osudné chvíli byl prý obklopen svými nejbližšími. „Svými dětmi Jackem (21) a Sophií (18), snoubenkou Wendy Madison Bauerovou, bývalou manželkou Rachel Minnie Sharpovou, matkou Ann Bennettovou, nevlastním otcem Stevem Bennettem, bratrem Tomem Perrym, sestrou Amy Coderovou a dalšími lidmi z blízkého okolí,“ uvedl v prohlášení manažer Perryho.

„Rodina oceňuje podporu a modlitby, které k nim proudí z celého světa, a s úctou žádá soukromí v těchto chvílích velkého smutku a truchlení. Žádné další detaily nyní nebudou zveřejněny,“ znělo v prohlášení, které citují zahraniční weby včetně Daily Mailu.

Bohužel tak Luke Perry prohrál svůj boj s mrtvicí. Podle dřívějších zpráv byl odvezen ve středu ráno do nemocnice poté, co prodělal mrtvici ve svém domě v Sherman Oaks. Lékaři ho uspali a doufali, že umělý spánek dá jeho mozku šanci, aby se zotavil ze šoku. Bohužel se nyní ukazuje, že byl mozek zasažen víc, než se zdálo. Ironií je, že nemoc přišla právě ve chvíli, kdy se začalo chystat pokračování slavného seriálu Beverly Hills 90210!

V Americe je známý díky mnoha rolím ve filmech i v seriálech, jelikož kariéru začal již v 80. letech. Naposledy se představil jako otec Archieho v seriálu Riverdale a jeho vůbec posledním počinem se měl stát chystaný film Quentina Tarantina (55) o zločinci Charlesu Mansonovi „Once Upon a Time in Hollywood“, kde dostal roli i Leonardo DiCaprio (44). U nás bude navždy především fešákem Dylanem a první láskou Brendy v Beverly Hills 90210. Jeho skonem teď tak zhasly veškeré naděje, že by se seriál, který kraloval obrazovkám především v 90. letech, opět vrátil se všemi původními herci. Jisté pokračování se ale shodou okolností připravuje.

Ostatně ani představitelka Brendy Shannen Dohertyová (47) na tom dlouho nebyla zdravotně dobře. Prodělala totiž rakovinu a informovala o tom i na sociálních sítích. I když přišla o vlasy a nemoc ji změnila, přežila a snad se kompletně uzdravila. Ovšem u rakoviny člověk nikdy neví...

VIDEO: Podívejte se na milostné okamžiky Brendy a Dylana!

Video
délka: 03:01.52

Podívejte se na milostné okamžiky Brendy a Dylana! youtube.com

Fotogalerie
47 fotografií