K onomu incidentu mělo dojít v apartmánu, kterému se říkalo The Hideout (Skrýš), kam si Michael Jackson vodil malé chlapce. Ti pak slavnému zpěvákovi a popové legendě údajně sloužili při sexuálním ukájení. S jedním kloučkem, který Jacksona později obvinil ze znásilnění, se prý dokonce „oženil“.

Podle Jamese Safechucka (40), kterému v té době bylo pouhých deset let, společně odříkali kompletní svatební slib. Pak mu zpěvák navlékl zlatý prsten s diamanty. Tohle mimořádné obvinění zazní v jedné ze dvou částí dokumentu HBO Leaving Neverland.

James Safechuck prohlašuje, že se tato falešná svatba konala rok poté, co se s popovým králem setkal při natáčení reklamy pro společnost Pepsi. „Byli jsme jako manželský pár. Byl to hezký pocit,“ prohlašuje muž, který si prsten s celou řadou pravých diamantů schovává dodnes. Až na to, že nyní je tenhle snubák na ruku dospělého muže poněkud malinký…

Safechuck tvrdí, že si až v dospělosti uvědomil, k čemu na ranči slavného umělce denně docházelo a čeho se i on sám ve své dětské nevinnosti účastnil. Za každou sexuální službu ho navíc Jackson odměňoval dalšími a dalšími šperky.

Michael Jackson, který v roce 2009 zemřel na předávkování léky, po celý život vehementně popíral veškerá obvinění z pedofilie. Napadal důvěryhodnost své oběti, tedy Safechucka, ale i Wadea Robsona (36), dalšího muže, který popisuje ilegální choutky všemi milovaného hitmakera. Toho si Jackson vyhlédl v době, kdy jako pětiletý vyhrál v Austrálii taneční soutěž. O dva roky později už byl v Neverlandu, kde ho prý zpěvák opakovaně obtěžoval.

V minulosti přitom oba dva, jak Safechuck, tak Robson, popírali jakékoliv spekulace o zneužívání a v roce 2005 u soudu dokonce vypovídali ve zpěvákův prospěch…

Správci Jacksonovy pozůstalosti hodlají za poškozování jeho dobrého jména prostřednictvím skandálního dokumentu, který měl v lednu premiéru na festivalu Sundance, vysoudit sto milionů dolarů. Argumentují tím, že byl král popu u soudu po řádném soudním procesu prohlášen nevinným.

„Deset let po jeho smrti jsou tu stále lidé, kteří se snaží vydělávat na jeho obrovském celosvětovém úspěchu a využívat jeho excentričnosti. Michael je snadný cíl, protože tu už není, aby se mohl bránit, a zákon nechrání zesnulé před pomluvou a očerňováním, je jedno, jak extrémní ty lži jsou,“ stojí v oficiálním prohlášení rozčilených advokátů jak Michaela, tak i jeho dětí.

VIDEO: Kromě dětí měl Michael Jackson v Neverlandu i opičáka jménem Bubbles

Video
délka: 00:24.00

Jacksonův šimpanz Bubbles mohl umět mluvit /Youtube/

Fotogalerie
30 fotografií