Zrodila se hvězda, to je první film, ve kterém zpěvačka Lady Gaga ztvárnila hlavní roli. Zvládla to na výbornou, jen v posledních dvou týdnech za roli Ally, začínající zpěvačky, která trpí závislostí svého partnera, sbírala jedno ocenění za druhým. Je dokonce jednou ze žhavých kandidátek na Oscara. 

Na posledním slavnostním vyhlašování cen filmových kritiků ‚Critic's Choice Awards‘ si zpěvačka odnesla ocenění hned dvě. Vedle nejlepší herečky triumfovala také píseň Shallow, kterou Gaga k filmu složila a nazpívala. Jenže místo toho, aby si vítězství užívala a pořádně ho oslavila, se rychle sebrala a odešla domů. Na Instagramu posléze přiznala důvod svého náhlého zmizení.

„Jsem velmi poctěná a nadšená, že se mi dnes podařilo vyhrát cenu za nejlepší herečku a filmovou píseň. Srdce se mi nadýmá pýchou. Velmi těžce se mi ale říká, že ihned po předávání jsem se dozvěděla, že můj andílek, kobylka Arabella, umírá. Je to nádherný kůň,“ svěřila se fanouškům blonďatá diva a vysvětlila tím, proč na akci nezůstala. 

Afterparty po vyhlašování tedy vynechala a spěchala domů za svou nejlepší kamarádkou, které dala logicky přednost před kolegy ze showbyznysu. „Naše duše a povahy byly úplně stejné. Když měla bolesti, trpěla jsem i já. Nikdy nezapomenu na naše společné momenty.“

Klusání po horách nebo údolích. Budeš napořád mou součástí. Jsem velmi smutná. Ale přeji si, abys netrpěla a aby ti nebe otevřelo své brány. Mám tě moc ráda,“ dodala ve srdceryvném prohlášení známá milovnice zvířat. Vedle nemocné Arabelly chová ještě dalšího koníka Triggera a několik pejsků.

VIDEO: Snímek Zrodila se hvězda s Lady Gaga a Bradleym Cooperem v hlavních rolích

Video
délka: 02:18.90

Snímek Zrodila se hvězda s Lady Gaga a Bradleym Cooperem v hlavních rolích vstupuje do českých kin 4. 10. 2018. • VIDEO Vertical Ent.

Fotogalerie
61 fotografií