Eddiemu Murphy v pátek 30. listopadu porodila jeho partnerka a snoubenka Paige syna Maxe Charlese. Se slavným komikem má tahle půvabná herečka již druhého potomka – před dvěma lety se totiž stala maminkou dcery Izzy Oony (2). Že by jméno Max odkazovalo na to, že má herec svých dětí už dostatečný počet, a že s desátým končí? Těžko říct. Sympaťák stříbrného plátna má totiž, jak se zdá, testosteronu na rozdávání, a tak mu činí dost problémů udržet poklopec alespoň někdy zavřený.

Z prvního manželství s Nicole Mitchell Murphy (50), bývalou modelkou, má známý „Axel Foley“ pět dětí, Briu (28), Milese Mitchella (25), Shayne Audru (23), Zolu Ivy (18) a Bellu Zahru (16). Z úletů, které se mu „přihodily“ během vztahu s Nicole, má potom další tři ratolesti. S režisérkou Tamarou Hood počal syna Christiana (27), s Paulette McNeely zplodil syna Erika (26), a se zpěvačkou Mel B, která se proslavila v britské dívčí kapele Spice Girls, má dceru Angel Iris (11). U té jediné zpochybnil otcovství a hnal čokoládovou krásku až k soudu, testy DNA však hovořily jasně a od té doby platí Murphy alimenty i na ni.

„Měl jsem s dětmi velké štěstí. V celé skupině není jediné nevychované, ze všech rostou dost dobří lidé,“ liboval si před časem Murphy jako správný hrdý otec, spokojený s celou svou „smečkou“. „Víte, co je nejvtipnější? Žádné z mých dětí mi není podobné. Jsem si jistý, že to říkají všichni rodiče, ale všechny mé děti se od sebe zásadně liší. Žádné z nich není roubem starého stromu. Všichni mají něco svého výjimečného. Jsou to opravdu skvělé děti.“

Světoznámý komik se v současné době již nevěnuje ani kariéře, ani sám sobě (před lety pobavil média prohlášením, že je posedlý sám sebou, dokáže trávit hodiny před zrcadlem), naopak veškerý svůj volný čas a nashromážděné peníze věnuje své košaté rodině. S půvabnou blondýnkou Paige se Eddie Murphy zasnoubil letos v září, jen měsíc poté, co jako pár oficiálně oznámili, že očekávají další přírůstek do rodiny.

 

Fotogalerie
17 fotografií