Maminky, a co teprve prvorodičky, jsou rády, když si po porodu mohou odpočinout a pochovat si své dítě. Málokterá má náladu a sílu na to, aby se učesala a perfektně nalíčila. Lilly Ghalichi, hvězda Instagramu a reality show, je však výjimkou. Novopečená maminka totiž na sociální síti zveřejnila fotografie z porodnice, na níž drží svou malou dceru, které dala jméno Alara, a je perfektně upravená.

 

Na tváři má velkou vrstvu make-upu a na očích dlouhé umělé řasy. Vlasy má učesané do hladka a dané dozadu. Málokdo by řekl, že chvíli předtím byla na porodním sále! Pod fotografii navíc napsala, že nalíčená byla i během porodu, a neváhala tam připsat, že řasy jsou z její nové kolekce! Toho si také všimli její fanoušci, kteří jí to dali v komentářích „sežrat“.

„Přeji si, abych takhle vypadala, když jsem porodila své dítě,“ stojí v jednom z komentářů. „Kdo vypadá takhle přirozeně krásně během porodu! Tak krásná,“ neodpustila si ironickou poznámku jedna z uživatelek sociální sítě. „Když naposledy zatlačíte a trhne vámi, ty řasy musí skončit na krku,“ stojí v dalším komentáři.

Fotogalerie
12 fotografií