Jak zaplatit účty, když vám náhle zemře manžel a vy na všechny hypotéky a spol. zůstanete samy? Někdy to může být pěkně složité a musíte se pořádně ohánět, abyste vše poplatily. Své o tom ví určitě i Gweneth Lee, která v roce 2000 přišla o manžela. Našla si však vskutku kuriozní způsob obživy, který jí navíc výborně vynáší.

Dává na internet fotky svých nohou a to jí skvěle vydělává. Její fanouškovská základna se každým dnem víc a víc rozrůstá a její obdivovatelé jsou schopni za obrázek jejích vymazlených nohou zaplatit majlant! Ale nejen to! Naše hříšná vdova jim umožňuje se s jejími nožkami i pomazlit, když si připraví zhruba 7000 na hodinu. Nebo jí mohou masírovat chodidla, či je dokonce ochutnat jazykem.

Většinou se prý jedná o slušné otce od rodin, kteří si jen plní své tajné sexuální fantazie, na něž uštvaná manželka nemá ani pomyšlení. Rozhodně základnu svých klientů staví na vysoce postavených mužích. Prý ji vyhledávají bankéři i špičkoví chirurgové.

Gwyneth tvrdí, že zkrátka jen uspokojila narůstající poptávku po foot fetišismu, že v době, kdy se život odehrává převážně prostřednictvím sociálních sítí, zkrátka uhodila hřebíčkem na hlavičku, vlastně tedy na nožičku. Fanoušci na Instagramu zahlcují její schránku s prosbami o další a další obrázky. Jak o svůj poklad pečuje? Nohy nejméně hodinu denně pemzuje, natírá krémy a pak nastavuje do různých kompozic, aby zachytila co nejlepší snímek. Nosí zásadně ponožky, aby se jí neopotřebovala kůže. Ve formě se udržuje přísným dodržováním pitného režimu, díky nemuž má hebkou a dokonalou pokožku. A pedikúra? Tu jí platí zásadně její fanouškové!

Fotogalerie
33 fotografií