S informací o hercově veselce přišel britský deník The Sun, který získal fotografii, na níž novomanželé odcházejí z oddávací místnosti na úřadě v londýnské čtvrti Chelsea. Dvojice měla očividně jen velmi prostý obřad, kterého se účastnil jen nejbližší okruh hostů. Teprve před týdnem přitom pár oznámil veřejnosti, že se chystá svatba. Samotný obřad se jim pak ale podařilo utajit.

„Všichni vypadali velmi šťastně a uvolněně, byla to očividně neformální událost, které se zúčastnili jen členové rodiny,“ tvrdí zdroj The Sun. Nevěsta dokonce nebyla ani celá oděná v bílé – měla sice bílou minisukni, ale k ní světle modrou košili. Na prsteníček navlékla zlatý prstýnek, Grant pro změnu stříbrný prsten se třemi červenými kameny.

Hugh žije se švédskou televizní reportérkou už šest let. Mají spolu už tři potomky – syna jménem John Mungo (5), dvouletou dceru a pak také miminko, které přišlo na svět letos v březnu. Jelikož si představitel svůdníků z řady filmů chrání své soukromí, nezveřejnil zatím jméno dcerky ani nic o nejmladší ratolesti. Další dvě děti, dceru Tabithu (6) a syna Felixe (4), má pak Grant s někdejší čínskou milenkou Tinglan Hong, s níž udržoval vztah již v době, kdy žil s Eberstein.

VIDEO: Meryl Streep a Hugh Grant jako milenci? Film o nejhorší zpěvačce světa jde do kin!

Video
Video se připravuje ...

Meryl Streep a Hugh Grant jako milenci? Film o nejhorší zpěvačce světa jde do kin! Magicbox

 

Fotogalerie
31 fotografií