"Přišel do místní hospody, dal si něco na povzbuzení a pořád mluvil o tom, že Martinka spí, jenom spí, řekl webu Pluska.sk zdroj, který navíc dodal, že smrt Martinky je pro jejího manžela Martina něco nepřipustitelného a že tomu odmítá uvěřit.

Video
délka: 01:46.78

Zemřela Martinka z Turca tv JOJ

O smrti Kleopatry, jak se Martince také přezdívalo, informoval na sociální síti její kamarád Eda. "Jsem velmi smutný. Martinka byla veselá, dobrosrdečná žena. Měl jsem ji rád, když jsem viděl, co se s ní děje, chtěl jsem pomoct. Nechtěla. Předminulý týden jsme jí do nemocnice nesli hygienické potřeby. Bohužel, už se z toho nedostala. Věřím, že je na lepším místě," napsal a tím smutně překvapil jak Slovenskou, tak i Českou republiku.

V posledních letech byli Martinka i její manžel bez práce, doslova živořili v maringotce u lesa. Kvůli tomu jim také sociálka odebrala všechny tři děti – Barborku (15), Vladka (10) a malého Kamila (6). Loni v září ji do nemocnice přivezla záchranka namol opilou a po epileptickém záchvatu. Pak putovala rovnou na psychiatrii, kde podle svých slov neměla co dělat. Následovaly další a další zdravotní a životní problémy, které nakonec vyvrcholily její smrtí.

Fotogalerie
16 fotografií