Natáčení televizních reportáží někdy dostane štáb do velmi zajímavých situací. Jeden takový zážitek si může připsat na účet mladá moderátorka Bernardita Middleton z Chile, která uvádí pořad „Good Morning Everyone“.

Když totiž natáčela v pobřežním městě Reñaca reportáž o typických chilských klidných vlnách, přičemž sama musela do vody skočit, zrádný živel jí stáhl nedostatečně uvázaný horní díl. Na chvíli tak zůstala nahoře bez! Naštěstí ale na kameře nebylo příliš mnoho vidět. Okolo plující surfaři ale prý měli výhled dobrý. Kamera nic nezachytila a vůbec, co by viděli, když tam nemám, co ukázat!“ smála se moderátorka při narážce na svá drobná prsa.

„Ve skutečnosti jsem se do vody nechystala, ty plavky byly nedávný dárek, ale neuvázala jsem si ty šňůrky pořádně,“ svěřila se mladá žena britskému webu Mirror.com. Podle slov Middleton bylo pod mrakem a ona nečekala, že po ní vedení bude vstup do vody chtít. Plavky si tedy vzala jen pro jistotu. „Pak mě poprosili, abych skočila do vody, tak jsem do toho šla,“ dodala.

„V Reñace jsou vlny velmi zrádné a stává se to pořád. Musíte se prostě otočit, zvednout si vršek a smířit se s tím,“ smála se moderátorka. Naštěstí si z malého trapasu nic nedělala a brala celou situaci s humorem.

 

Fotogalerie
10 fotografií