14. červenec 2020
Svátek slaví Karolína, zítra Jindřich

Hollywood v kostýmech: Podívejte se, za koho se převlékly celebrity

/
 • Hollywood v kostýmech! Kdopak měl nejlepší masku na halloweenský večer?
  31. října 2015 ● 16:39

  Vyřezané dýně před domy a po ulicích pobíhající duchové, upíři a jiné stvůry. Kdo by nemiloval tajemný večer Halloween? Do duchařského večera se zamilovala i řada hollywoodských hvězd. Ty se každý rok předhánějí v tom, kdo má tu nejoriginálnější masku. A kdopak to letos vyhrál? Ellen DeGeneres nebo Justin Bieber?

 • 1.

  Justin Bieber

  Copak je to za fešáka? Noc plnou strašidelných večírků si nenechal ujít lamač srdcí náctiletých děvčat Justin Bieber. Ten se do halloweenského reje vypravil jako Jackie Moon, filmová postava, kterou ve snímku Poloprofesionál ztvárnil Will Ferrell.

  No to je krasavec! Justin Bieber v nezvyklé podobě.

 • 2.

  Paris Hilton

  Drsná a sexy! U manželů Cloonyových to v pátek večer žilo. Vypravila se k nim řada zářivých hvězd, mezi nimiž nechyběla ani dědička hotelového impéria Paris Hilton. Ta na halloweenský večírek dorazila jako sexy bojovnice.

  Sexy Paris Hilton

 • 3.

  Nicki Minaj

  Jako z pohádky! Zatímco většina celebrit slavila Halloween v Los Angeles, Nicki Minaj vyrazila na párty do Las Vegas. Na prominentní večírek dorazila jako sexy princezna.

  Nicki Minaj jako zatraceně sexy princezna

 • 4.

  Jessica Alba a Cash Warren

  Lepší jak z filmového plátna! K Georgi Cloonymu do Beverly Hills dorazili i manželé Jessica Alba a Cash Warren. I ti se stejně jako Justin Bieber převlékli za slavné filmové postavy. Drobná herečka se nechala inspirovat kultovním filmem Romy a Michele a její manžel se na jednu noc stal Maverickem z filmu Top Gun, kterého hrál Tom Cruise.

  Jessica Alba s manželem

 • 5.

  Elisabetta Canalis

  Do Beverly Hills dorazila i Elisabetta Canalis s manželem Brianem Perrim. Bývalá partnerka George Cloonyho se převlékla za slavného revolucionáře Che Guevaru a její manžel šel za piráta.

  Elisabetta Canalis jako Che Guevera

 • 6.

  Katie Price

  Jako divoká kočka! Tak se objevila Katie Price v talk show na halloweenský večer. Do kočičího kostýmu oblékla i svou malou dcerku Princess.

  Hmm, to je kočka! Katie Price v sexy kostýmku

 • 7.

  Ellen DeGeneres

  Já jsem Karla Kardashian, objevila se podivná osůbka v pořadu Ellen DeGeneres! Slavná moderátorka a bavička si pro diváky připravila opravdu speciální show, když se na place objevila v obrovských brýlích, černé paruce a oblečená ve stylu Kim Kardashian a tvrdila, že se jmenuje Karla a je další sestrou slavných Kardashianek!

  Já jsem Karla Kardashian! Ellen DeGeneres si vystřelila z Kardashianek.

  Fotogalerie
  14 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy