Honička s policií v Praze jako z akčního filmu: Feťák obrátil BMW po karambolu na bok

Auto skončilo po drsném karambolu na boku.  (Autor: Policejní deník)
Autor: shp - 
27. října 2015
13:42

Uháněl jako smyslů zbavený a v žilách mu kolovaly drogy. Sjetý řidič BMW se kvůli drogám nechtěl podrobit rutinní policejní kontrole a pořádně dupnul na plyn. Strážcům zákona začal ujíždět a byla z toho nakonec honička, která skončila karambolem jako z hollywoodského akčního filmu.

Policisté si vytipovali vůz v ulici Libušská na Praze 4. Řidič však odmítal zastavit a začal ujíždět. Policisté se za ním vydali a snažili se ho přimět k zastavení. Marně. Řidič začal ujíždět směrem z Prahy.

Za křižovatkou s ulicí Rohanovská odbočil na polní cestu a pokračoval až do Hodkovic ve středních Čechách. Tam vjel do obce Zlatníky-Hodkovice, kde při odbočování ztratil kontrolu nad vozidlem, vyletěl mimo vozovku a havaroval, napsal mluvčí policie Jan Daněk. (více foto na FB Policejního týdeníku)

„S vozidlem skončil na zahradě rodinného domu, kde poškodil plot, dřevěnou pergolu a vozidlo, které řídil. Celkově tak způsobil škodu ve výši více než 300 tisíc korun,“ dodal. Policie řidiče-uprchlíka zadržela a podrobila ho testy na drogy. Ten byl pozitivní na amfetaminy.

Následnému lékařskému ošetření se však muž odmítl podrobit. Z čeho bude nakonec obviněn, ukáže až vyšetřování. Za volant se ale určitě jen tak znovu nedostane…

Video Akční honička policie a sjetého řidiče - Policie ČR

zkratik ( 27. října 2015 14:35 )

feťák,BMW,hmmm,další mazánek nečesanej?????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud