25. duben 2019
Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vzorný Hollywood: Podívejte se, jak Orlando Bloom, Julia Roberts nebo Alec Baldwin uklízí po svých čtyřnohých mazlíčcích

/
 • Vzorné hollywoodské hvězdy jdou příkladem ostatním pejskařům. Vzorně po svých mazlíčcích sbírají hromádky.
  25. října 2015 ● 06:22
   

  Psí mazlíčky nade vše milujeme, ale až na malou drobnost s nimi spojenou – uklízení exkrementů. Jakmile dojde na tuhle činnost, ohrnujeme nos a od hromádky utíkáme pryč. Ku příkladu všem jdou celebrity, které se toho nebojí a po svých čtyřnohých mazlíčcích pečlivě uklízí. Podívejte se do galerie na čtrnáct vzorných celebrit.

 • 1.

  Julia Roberts (47)

  Americká kráska z filmu Pretty Woman si vyšla se svým mazlíčkem na procházku poblíž svého domu v Malibu. Jakmile to na jejího mazlíčka přišlo, ihned se sehnula a vše vzorně uklidila.

  Julia Roberts (47)

 • 2.

  Alec Baldwin (57)

  Známá tvář z amerických filmů Alec Baldwin si vyšel na procházku po ulicích New Yorku. S sebou vzal i své mazlíčky, a co se týče sbírání hromádek, měl docela plné ruce práce, jelikož má hned pejsky dva.

  Alec Baldwin (57)

 • 3.

  Nikki Reed (27)

  Krásná upírka ze ságy Stmívání Nikki Reed miluje běhání a každý den běhá po slunných ulicích v Los Angeles. A kromě manžela Iana Somerhaldera (36) jí dělá společnost i čtyřnohý miláček a sbírání psích hromádek je na pohledné Nikki.

  Nikki Reed (27)

 • 4.

  Vanessa Hudgens (26)

  Podzimního dne si v New Yorku užívala Vanessa Hudghens. Ta na procházku vzala i svou fenku Darlu, po které vzorně uklízela.

  Vanessa Hudgens (26)

 • 5.

  Princezna Madeleine (33)

  Tohle přece není činnost pro princeznu! Švédská princezna Madeleine přiletěla do New Yorku za svým bratrem princem Filipem (36), pro něhož šla koupit květiny. S sebou vzala i svého pejska, na kterého během chůze přišla potřeba, a tak princezně nezbývalo nic jiného než po něm uklidit.

  Princezna Madeleine (33)

 • 6.

  Pink (36)

  Zpěvačka Pink si užívala slunného dne na pláži v Malibu. Společnost jí dělal i psí mazlíček, po kterém vzorně uklízela všechny nadělané hromádky.

  Pink (36)

 • 7.

  Olivia Wilde (31)

  Kráska s pronikavým pohledem Olivia Wilde vzala na procházku po ulicích New Yorku jak svého pejska, tak malého synka Otise (1). Opečovávat zvládla oba dva, včetně sběračské činnosti.

  Olivia Wilde (31)

 • 8.

  Neil Patrick Harris (42)

  Záletný Barney ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, Neil Patrick Harris užíval volného dne v parku v Los Angeles. Společnost mu dělal jeho pejsek. Neil je zkušený pejskař, a tak si na uklízení hnědých hromádek pořídil speciální náčiní.

  Neil Patrick Harris (42)

 • 9.

  Hugh Jackman (47)

  Takhle se to dělá, děti! Volný den herec Hugh Jackman trávil se svými dětmi Oscarem (14) a Avou (10) v New Yorku. Na procházku samozřejmě vzali i domácího miláčka. Hugh jako správný táta šel dětem příkladem a po pejskovi vzorně uklízel.

  Hugh Jackman (47)

 • 10.

  Calista Flockhart (50)

  Manželka Harrisona Forda (73) a právnička ze seriálu Ally McBeal Calista Flockhart také patří mezi vzorné pejskařky, které po svých mazlíčcích čistí chodníky.

  Calista Flockhart (50)

 • 11.

  Natalie Portman (34)

  I drobná kráska Natalie Portman jde příkladem. Hvězda filmu Černá labuť se v chladném zimním dnu procházela se svým mazlíčkem Whizem po newyorské čtvrti Soho a vzorně sbírala všechny exkrementy.

  Natalie Portman (34)

 • 12.

  Amanda Seyfried (29)

  Éterická blondýnka Amanda Seyfried si také oblíbila nejznámější město východního pobřeží USA. Ve velkém jablku si vyšla na ranní procházku, na které ji doprovázel i její pes. Vždy když na jejího mazlíčka přišla potřeba, hvězda filmu Mamma Mia byla připravena vše uklidit.

  Amanda Seyfried (29)

 • 13.

  Martha Hunt (26)

  Dlouhonohý andílek Victoria’s Secret je také milovníkem čtyřnohých mazlíčků. Martha Hunt při procházce po New Yorku sbírala psí hromádky, vybavená speciálními rukavicemi.

  Martha Hunt (26)

 • 14.

  Orlando Bloom (38)

  Známý pirát Orlando Bloom, bývalý manžel Mirandy Kerr (32) se toho také nebojí. Synka Flynna (4) a jeho chůvu vyvedl na procházku po velkém jablku a po rodinném mazlíčkovi posbíral každou hromádku.

  Orlando Bloom (38)

  Fotogalerie
  17 fotografií

Porod vévodkyně Meghan

Termín porodu Jméno pro dítě Královský protokol při porodu Kde bude Meghan rodit Kdy se o dítěti dozví veřejnost Plán porodu

Vévodkyně Meghan a princ Harry očekávají svého prvního potomka na přelomu dubna a května. Blesk.cz vám přináší vše důležité o královském porodu.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 15

joudajoudovy: a co premnozene krysy a svabi?

(26. 10. 2015 07:25)

joudajoudovy: nechteji hollywoodsti vzornaci prijet do evropy a sbirat exkrementy po uprchlicich? to byl reklamni tah!

(26. 10. 2015 07:21)

naidka: No přece aby jim překazil to kino.

(25. 10. 2015 22:11)

vosavopruz: to jsem nepochopil,Orlando Bloom má svého psa,tak proč by uklízel cizí hovna

(25. 10. 2015 19:06)

clearstream:  V NY jsou za neuklid brutalni pokuty...

(25. 10. 2015 15:36)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy