Dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, se nachází v nemocnici v umělém spánku poté, co byla v sobotu nalezena bezvládná ve vaně plné vody ve svém domě v Roswellu ve státě Georgia. Informovala o tom americká televizní stanice CNN s odvoláním na nejmenovaný zdroj z okolí rodiny.

Jednadvacetiletou Bobbi Kristinu, která nedýchala, objevil manžel v sobotu dopoledne. Zavolal sanitku a do příjezdu policie se ženu pokoušel oživovat, uvedla policejní mluvčí Lisa Holland. Následně do domu dorazili i záchranáři. "Je stále naživu a dýchá, její přesný stav ale neznám," prohlásila v sobotu Lisa Holland.

Co za incidentem stálo, není jasné, policie se ale domnívá, že mohlo jít o zdravotní indispozici. Vyšetřovatelé prý na místě nenalezli nic, co by nasvědčovalo spojitost s drogami či alkoholem. Bobbi Kristina Brown je dcerou Whitney Houston a R&B zpěváka Bobbyho Browna. její matka zemřela utonutím ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti ale přispěla i srdeční choroba a kokain. Zpěvaččino mrtvé tělo bylo nalezeno 11. února 2012. Bylo jí 48 let.

Fotogalerie
10 fotografií