Hugh Grant (54): Oplodnil dvě ženy najednou

Film: Hraje britského premiéra, který se zamiluje do své sekretářky a představí ji národu.

Realita: Ve skutečnosti ho zatkli za sex s prostitutkou a sexuálním výletům, mimo manželskou ložnici je věrný. Televizní románek s Annou Eberstein nezůstal bez následků.

V září roku 2012 mu porodila chlapečka, jenže v té době byla podruhé těhotná i matka jeho prvního dítěte Tinglan Hong, které se narodil další potomek. Obě najednou čekaly hercovo dítě a o obě se stará.

Colin Firth (54): Kvůli lásce se učil cizí řeč

Film: Jeho postava se ve filmu sbližuje se svou portugalskou služebnou, která neumí anglicky. S postupným učením jazyka se bortí mezi nimi i citové bariéry a vzniká milostný vztah.

Realita: V reálu to měl herec se svou současnou manželkou podobně. Osudovou ženou se pro něj stala Italka Livie Giuggioli, kterou potkal v roce 1996. Pracovala jako produkční a okouzlila ho natolik, že se po dvou letech vzali. Firth se kvůli ní naučil italsky a dnes spolu mají dva syny.

 

Emma Thompson (55): Muž ji podvedl s mladší

Film: Emma Thompson je ve filmu zamilovaná do svého manžela Alana Rickmana, který se ovšem zakouká do mladé dívky.

Realita: Tato noblesní dáma má s podobnou situací zkušenost. Před lety jí manžela Kennetha Branagha odloudila mladší žena. Tehdy trpěla depresemi a o chlapech nechtěla ani slyšet. Za nějaký čas však vzala chlapy na milost a nové milostné štěstí našla v náruči herce Grega Wise, za něhož už je jedenáct let vdaná.

 

Keira Knightley (29): Nechce být na mateřské

Film: Keira Knightley se ve filmu vdá a teprve potom zjistí, že je do ní zamilovaný kamarád jejího muže. Ona však se svým manželem zůstává.

Realita: Hvězda populární série Piráti z Karibiku je právě ve čtvrtém měsíci těhotenství. Otcem jejího nenarozeného dítěte je hudebník James Righton, kterého si vzala loni. Atraktivní umělkyně prohlašuje, že až se společný potomek narodí, nechce být matkou v domácnosti, protože ji v současné době práce moc baví.


Bill Nighy (65): Stačí mu nejlepší přítel

Film: Nejzábavnější postava z celého filmu. Rocker, který si už s ženami hlavu neláme, ale ve svém manažerovi najde opravdového kamaráda.

Realita: Už v roce 1980 poznal v divadle o tři roky starší anglickou herečku Dianu Quick, se kterou má třicetiletou dceru Mary.

V roce 2008 se s Dianou přátelsky rozešli a Bill žije sám v londýnském bytě, ale tvrdí, že je šťastný. Do konce života však sám zůstat nehodlá. „Možná si v budoucnu pořídím psa,“ říká s úsměvem.


Liam Neeson(65): Zemřela mu manželka

Film: Herec Liam Neeson se vyrovnává se ztrátou své drahé polovičky a musí se postarat o malého syna, který zrovna prožívá svou první velkou lásku.

Realita: Se stejnou tragédií se musel potýkat i v osobním životě v roce 2009. Manželka Natasha Richardson (†45) tragicky zemřela po pádu na lyžích, a herec zůstal sám na dvě děti.

Ze smrti ženy byl dlouhé měsíce zdrcený, po dvou letech však potkal půvabnou Frey St. Johnston, s níž se za necelý půl rok zasnoubil, a žijí spolu šťastně dodnes.

Laura Linney (50)

Film: Ve filmu hraje ženu, která má psychicky nemocného bratra, o kterého se musí starat a kvůli němuž s ní nevydrží žádný muž.

Realita: Držitelka dvou Zlatých glóbů a čtyř cen Emmy Laura Linney oslavila 5. února padesáté narozeniny. O měsíc dříve si však nadělila největší dárek. Porodila svého prvního potomka.

Vytouženého syna Bennetta, jehož počala s manželem Markem Schauerem. Laura a realitní makléř z Colorada se zasnoubili v roce 2007. O dva roky později se vzali.

 

Alan Rickman (69): je věrný stále jedné

Film: Alan Rickman je ve filmu ženatý, ale manželský stereotyp naruší atraktivní dívka, která se do něj zamiluje. On jejím svodům jen těžko odolává a manželka na to díky vánočnímu dárku přijde...

Realita: Od roku 1977 žije populární herec s Rimou Horton, která se stala labouristickou poslankyní. Nikdy si ji ovšem nevzal. „Myslím, že každý vztah má mít vlastní pravidla. Rima je až neuvěřitelně tolerantní,“ chválí si svou životní družku Rickman. Co všechno ona musí tolerovat, si ale nechává pro sebe.

Martine McCutheon (38): Místo premiéra muzikant

Film: Nazývali ji baculkou, ale i přesto okouzlila fešáka Hugha Granta v roli britského premiéra.

Realita: Herečka, v Británii také populární moderátorka a zpěvačka, se přiznala, že s váhou bojuje celoživotně, a od natočení snímku přibrala další kila. Přesto hrdě prohlašuje, že je se sebou nadmíru spokojená.

A spokojený je s ní i muzikant Jack McManus, kterého si vzala za muže v roce 2012. Fotografové je před pár týdny zastihli na nákupu výbavičky, porodit by měla v nejbližších týdnech.

 

Rowan Atkinson (59): Tento rok opustil ženu

Film: Ve filmu hraje velice malou, ale výraznou roli prodejce šperků.

Realita: Dvacet tři roků žil v manželství bez skandálů, v němž se narodily dvě dnes už dospělé děti. Teprve tento rok se představitel Mr. Beana zakoukal do herečky Luisy Ford, která je téměř o 30 let mladší.

Potkali se spolu při zkoušení divadelní hry a hned se zamilovali. Atkinson kvůli ní opustil svou manželku, ale snubní prsten jí zatím nedal. Přesto o nich jejich okolí mluví jako o nerozlučném páru.

 

Fotogalerie
16 fotografií