Renée Zellweger

Asi nejznámější tlusťoška je Bridget Jones. Renée Zellweger musela kvůli této roli přibrat přes deset kilogramů. Opakovaně! Natáčení prvního a druhého dílu totiž dělily tři roky.

Renée Zellweger

Christian Bale

Christiana známe jako sexy představitele Batmana, ale kvůli jiným rolím ze sebe musel nechat udělat ošklivého nepřitažlivého, prostě divného patrona. A to nejen díky práci maskérů, sám musel shazovat kilogramy, aby vypadal tak, jak si to režisér přál.

Christian Bale

Charlize Theron

Herečka ukázala svou tvář, která není vůbec, ale vůbec přitažlivá, ve filmu Zrůda. Charlize kvůli roli seriálové vražedkyně přibrala přes třináct kilo a navíc musela nasadit umělé zuby, které k roli seděly lépe než její perfektní chrup.

Charlize Theron

Heath Ledger

Zesnulý herec, který získal Oscara in memoriam za svoji poslední roli, se kvůli Klaunovi v Batmanovi nechal pomalovat a změnit k nepoznání. Pohledný herec vypadal jako psychopatický zabiják, přesně jak mu role přikazovala.

Heath Ledger

Emma Thompson

Emma kvůli svým rolím často mění podoby, velkou změnou prošla, co by chůva Nanny McPhee, k nepoznání ale byla i jako učitelka věštectví v Harrym Potterovi. Tam nasadila brýle „jogurtovky“, nechala si rozježit vlasy a oblékla si podivné hábity a změna byla na světě.

Emma Thompson

Johnny Depp

Hollywoodský krasavec, po kterém vzdychá každá druhá žena na zemi, se nechal změnit kvůli trilogii Piráti z Karibiku, ale také kvůli roli ve filmu Tima Burtona Alenka v říši divů. Tam mu maskéři dokonce nabarvili i obličej.

Johnny Depp

Tom Cruise

Asi největší krasavec, exmanžel Katie Holmes, se nechal naprosto změnit ve filmu Tropická bouře. Zahrál si tam poloplešatého Lese Grossmana a jen málokterá fanynka by ho v něm poznala.

Tom Cruise

Anne Hathaway

Držitelka Oscara si prošla kvůli roli v muzikálu Bídníci peklem. Ve scénáři totiž měla napsané, že si musí nechat ostříhat vlasy do hola…a Anne to udělala! I díky tomu získala zlatou sošku.

Anne Hathaway

Gary Oldman

Fešák Gary Oldman se proměnil ve filmu Sid a Nancy, když si na hlavu nechal nabarvit načerno a natupírovat si číro. Garyho si tak fanoušci na fotkách mohli splést s mrtvým punk rockovým zpěvákem, kterého hrál.  

Gary Oldman

Ron Perlman           

Herec, který ztvárnil Hellboye, se každý den natáčení měnil z normálního muže na červené monstrum. Ron Perlman se o tom, že bude hrát Hellboye, dozvěděl rok dopředu. A proto začal  hned chodit do posilovny, a to rovnou 6x týdně.

Ron Perlman