Aneta Langerová se v roce 2003 přihlásila do historicky první pěvecké show v České republice a dokázala všechny převálcovat. Přestože neoplývala krásou, diváky dostala svým úžasným hlasem a porazila všechny své soupeře. Červený přeliv však byl jen první z mnoha účesů, které v průběhu let vystřídala.

O rok později totiž začala experimentovat a stal se z ní spíš dinosaurus dalmatin, protože ji hlavu zdobilo číro v hnědoblonďatém provedení. Od toho nebylo daleko k dredům, které Anetinu hlavu zdobilo v následujících dvou letech. Česká zpěvačka, která jako téměř jediná dokázala vytěžit ze svého vítězství a udržet se v popředí českého showbyznysu spíš hledala sama sebe, než aby byla milovnicí kadeřnických salónů, ve kterých musela trávit hodiny a hodiny.

V roce 2008 ji přestaly dlouhé dredy bavit a sáhla hned ke dvěma radikálním změnám. V dubnu 2008 vyhrála Anděla a předvedla se v jejich zkrácené podobě a v prosinci už v platinové blond verzi alá Marcela Březinová. Ale ani to nebyl finálový krok. Špatně chycený blond přeliv nosila na hlavě v roce 2009.

Po letech hledání nakonec šokovala své fanoušky v loňském roce, když se představila s dlouhými hnědými vlasy. Ty se zdají Anetě sedly jako ulité, protože v experimentování přestala a své vlasy si nechala narůst ještě víc. A můžeme říct, že to Anetě neuvěřitelně sekne!

Z ošklivého káčátka se prostě vyklubala krásná labuť… Jen to trvalo trochu déle, než jsme čekali.

Fotogalerie
11 fotografií