Lamač srdcí náctiletých slečen už opravdu neví, co si ještě může dovolit a co je přes čáru. Nyní překonal tu pomyslnou hranici opravdu enormně, když si po svých alkoholových a drogových úletech rozhodl spolu se svými kamarády a otcem zapálit jointa přímo na palubě.

A jejich kuřácká etuda byla natolik dlouhá, že letadlo bylo během několika desítek minut naprosto zakouřené a piloti museli sáhnout k neobvyklému kroku a použít dýchací masky!

Navíc si posádka stěžovala i na chování zpěvákova otce, mladého zpěváka i jeho nocležníků. Bieber spolu s otcem a kamarády měl letušky urážet natolik, že ty se raději uchýlily do místnosti u kokpitu pilotů a nechaly rozjeté cestující vlastnímu osudu.

„Kapitán letu Biebera i ostatní několikrát upozornil, že kouření je na palubě zakázané,“ znělo v oficiální zprávě. Nezvládnutí povinností palubního personálu by mohlo mít nedozírné následky právě i pro letušky. Ty by mohly přijít o licenci a byly by nuceny odejít ze zaměstnání.

Policie navíc provedla i drogovou kontrolu se psy, kteří označili hned tři zavazadla. Jedno z nich má patřit právě kanadskému průseráři. Po problémech doma, kde měl Bieber házet vajíčka na sousedův dům, po nálezu drog u jeho kamaráda ve zpěvákově domě při zásahu policie a nakonec i po nezákonném automobilovém závodu v Los Angeles a to ještě pod vlivem alkoholu a drog, je to jen další hřebíček do Bieberovy rakve. Je jen otázkou času, kdy se zatluče ten úplně poslední…