Bieber se na policii dostavil v Torontu. Ta projednávala případ Bieber vs. řidič limuzíny, který měl hvězdu i s jeho ochrankou odvážet v noci na 30. prosince z jednoho nočního klubu v Torontu. Původní obvinění znělo, že řidiče limuzíny napadl jeden člen Bieberovy ochranky, nyní ale za tento čin má pykat sám mladý Justin!

A že o jeho návštěvě policie věděli i jeho fanoušci, dokázaly davy lidí, kteří obklopili právě policejní stanici a vyjádřili podporu svému oblíbenci. Mezi příznivci však nebyly jen mladé náctileté slečny, ale také dospělí. Ti všichni svými výkřiky vyjadřovali sympatie mladému zpěvákovi.

Policie zatím na Biebera hledí jako na nevinného. Alespoň tak se to píše v policejní zprávě. „Pan Bieber je nevinný. V současnosti je případ před soudním dvorem, takže jakékoliv jiné podrobnosti je nevhodné zveřejňovat,“ stojí ve zprávě.

Bieber by se tedy měl před soud dostavit nejen 14. února, kdy bude projednáván jeho přečin v Miami, ale také 30. března, kdy bude na programu právě líčení kvůli napadení řidiče limuzíny. Jak vše dopadne je ve hvězdách, přesto je jisté, že Justin Bieber jde z jednoho průšvihu do druhého a pokud se nezklidní, dopadne to pro něj velice špatně.

Video
délka: 00:49.68

Justin Bieber v poutech: Řídil opilý a zhulený! Tomáš Polák, Reuters