Elton John vs. Madonna

Homosexuální kolegové často ženám nahrazují nejlepší kamarádky, sir Elton John (65) s americkou zpěvačkou Madonnou (54) ale opravdu na kafe nepůjde. Prohlašuje, že královna popu už je za zenitem a obléká se jako laciná štětka. Vše se vystupňovalo loni, kdy mu vyfoukla Zlatý glóbus za nejlepší píseň k filmu. Madonna si z toho těžkou hlavu nedělá a Eltonovi prý vše odpouští.

Madonna vs. Lady Gaga

Tahle válka začala už v okamžiku, kdy popová hvězda Lady Gaga (26) nazpívala hit Born This Way (2011). Podle Madonny se nápadně podobá její písni Express Yourself z roku 1989. Od té doby mladou zpěvačku neustále osočuje z toho, že ji napodobuje.

Robbie Williams vs. Noel Gallagher

Když Robbie (39) v roce 1995 kvůli sporům opustil kapelu Take That, našel nové kamarády v chlapecké kapele Oasis. Jejich kytarista Noel Gallagher (45) měl ovšem na večírcích pořád pocit, že je v Robbieho stínu, tak se začal navážet do jeho mohutnější postavy. Od té doby se urážejí na potkání.

Mariah Carey vs. Nicki Minaj

Tyto dvě exotické krásky znesvářilo porotcování v talentové soutěži. Nicki (28) nedokázala unést, že všichni Mariah (42) berou za větší hvězdu (aby ne, vždyť je na hudební scéně o dobrých dvacet let déle!). Jejich názory na jednotlivé soutěžící se také lišily, tak si holky čas od času vjely do vlasů. Mariah se podle ní chovala povýšeně.

Fotogalerie
7 fotografií