Spekulace se vyrojily poté, co Jodie během předávání Zlatých glóbů poprvé veřejně přiznala svou homosexualitu.

V děkovné řeči zmínila oscarová herečka i svého velkého přítele Gibsona. „Ty víš, že jsi mě několikrát zachránil, že ano?“ zeptala se od pultíku směrem k herci. Ostatně Mel seděl celý večer u stolu Jodie Foster a dělal doprovod jejím synům Charlesovi (14) a Kitovi (12). Vtipkoval s nimi, bral je kolem ramen, všichni se chovali jako jedna velká šťastná rodina.     

Velká podoba

Jodie žila v lesbickém svazku s producentkou Cydney Bernard. Pokud se v minulosti kdy na veřejnosti ukázala s mužem, byl to téměř vždy Gibson. Jako jedna z mála za ním stála, i když se Hollywood obrátil k herci zády kvůli jeho skandálům s pitím a antisemitským poznámkám.

Deník New York Post po zmíněném slavnostním večeru citoval předního gynekologa, který tvrdí, že oba Jodiini kluci jakoby Gibsonovi z oka vypadli, jen jsou více blond. Korunu všemu nasadil komik Ricky Gervais, který v zákulisí Glóbů nahlas vtipkoval o tom, že se konečně provalilo, že je Gibson opravdu otcem Charlese a Kita. Dříve se soudilo, že Jodie věnoval sperma homosexuální castingový režisér Randy Stone, který zemřel v roce 2007.

Fotogalerie
4 fotografie