Šestnáctiletá dcera hollywoodského páru Melanie Griffith (54) a Antonia Banderase (52) se objevila ve společnosti svých rodičů na charitativním večírku v Marbelle. Její rodiče jsou oblíbeními hosty show Starlite Gala, avšak fotografy více zaujala jejich krásná dcera.

Estela, jak ji mnozí nazývají, se lehce stylizovala do matčina vzhledu. Stejně jako Melanie zvolila černé večerní šaty, jemný make-up a vlasy jednoduše stažené dozadu. Vypadala úplně stejně jako její matka v době svého mládí. Jablko nepadá daleko od stromu a Stella je toho důkazem.

Celá španělsko-americká rodinka ochotně pózovala fotografům, jakoby chtěli do světa vzkázat, že jsou šťastní a žádný krach manželství se nekoná. Manželé byli dokonce na večírku spatřeni, jak Melanie šeptá cosi Antoniovi do ucha a očividně ho tím velmi pobavila.

I přesto, že se Melanie na veřejnosti několikrát objevila bez snubního prstenu, a Antonio byl nachytán ve společnosti neznámé blondýnky v nočním klubu v Mexiku, rodinný přítel tvrdí, že jejich manželství je v naprostém pořádku.

„Vypadají absolutně v pohodě. Upřímně, jsou opravdu štastní,“ potvrdil zdroj časopisu People. Soudě dle fotografii vypadají oba herci, že po 16 letech manželství krizi alespoň na nějakou dobu vyřešili.

Fotogalerie
6 fotografií