Zdá se, že Michelle Williams začíná zase žít plnohodnotným životem. Po smrti snoubence Heathe Ledgera, který se v roce 2008 předávkoval a s nímž má dceru Matildu (6), byla na dně. Pustila se ale do práce a to jí pomohlo bolest překonat. Naposledy excelovala v hlavní roli filmu My Week With Marilyn (Můj týden s Marilyn), za kterou byla i nominována na Oscara. Sošku jí ale "vyfoukla" kolegyně Meryl Streep (62) za roli Margaret Thatcher ve snímku Železná lady.

A teď Michelle začíná i randit. Už měsíc se po New Yorku pohybuje ve společnosti herce Jasona Segela, kterého čeští diváci znají především ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Pár se vodí za ruce a Jason byl i několikrát spatřen, jak jde k Michelle večer domů a odchází až ráno. Zná se už i s její a Ledgerovou dcerou Matildou.

Smrt nešťastnou náhodou

22. ledna 2008 byl Ledger nalezen ve svém pokoji v New Yorku mrtvý. Blízko něj byly nalezeny prášky na spaní. Jeho smrt nebyla sebevražda, ale jen nešťastná náhoda.

Podle prohlášení soudních lékařů se otrávil předepsanými léky na spaní. Smrt nezavinilo přehnané množství, ale kombinace více léků. Herec zemřel na srdeční kolaps v důsledku dlouhodobého fyzického vypětí.

Fotogalerie
9 fotografií