Podle informací serveru tmz.com zdravotníci dceru mrtvé zpěvačky do nemocnice odvezli dvakrát. Údajně byla ‚hysterická a vyčerpaná‘. Policie ale tutu informaci odmítla potvrdit.

Bobbi Kristina přijela do hotelu Beverly Hilton, jen několik okamžiků poté, co bylo nalezeno tělo zpěvačky. Dožadovala se, aby ji do pokoje k mrtvé matce pustili. Policisté to však kvůli stále probíhajícímu vyšetřování odmítli. A to dívka nesla velmi těžce.

Našli ji ve vaně, s hlavou pod vodou

Zpěvačku našel její osobní strážce. Ležela ve vaně, hlavu měla pod vodou. Přivolání zdravotnicí ji už oživit nedokázali a to ani přesto, že byli na místě za pár minut. V hotelu už byli totiž nachystaní kvůli udílení cen Grammy. Lékař prohlásil Whitney Houston za mrtvou v 15:55 kalifornského času. Její smrt pravděpodobně způsobil smrtící koktejl antidepresiv a alkoholu. Stále ale není vyloučená ani varianta, že se zpěvačka utopila.

Fanoušci Whitney Houston nenávidí exmanžela

Tragický konec Whitney Houston dávají fanoušci za vinu jejímu exmanželi Bobbymu Brownovi. Byl to právě on kdo ji přivedl k drogám, a tak i začátku konce její hvězdné kariéry. Kokain a alkohol střídala s léčebnami a odvykacími kůrami. I když se s Bobbym rovedla, z problémů už se nedokázala vymanit.

Fotogalerie
13 fotografií