Na koncert nezbyl jediný lístek v pokladně. Sir Elton nemusel poskakovat po jevišti, jak to obvykle dělají jeho kolegové, a přesto po každé písničce sklidil aplaus vestoje. A když spustil Rocket Man, Crocodile Rock nebo Goodbye Yellow Brick Road, lidé zapomněli, že mají místa k sezení, a hrnuli se k pódiu.

Jediný Čech si podal s Eltonem ruku

Velký zážitek si nenechala ujít ani řada českých umělců včetně první dámy Livie Klausové. Jen jediný Čech, vyjma produkce, měl ale tu čest a s Eltonem si podal ruku – Michal David. Pro českého hitmakera je Elton vzor už od mládí. David také neskrýval nadšení.

„Fantazie! Byl tak milej. Dal jsem mu svoje cédéčko, knížku exprezidenta Václava Havla a skleněnou sošku. Kamarád sklář mi prostě vyrobil Eltona Johna. Měl radost,“ netajil David.

„Popřál mi k padesátinám. Prý ví, že mám v aréně za týden narozeninový koncert. Prostě paráda. Mluvit s takovým hudebním velikánem je svátek všech svátků,“ dodal David.

Elton pokračoval po koncertě do letoviska v Nice

Elton v Praze nepřespal. Podle bezpečnostní agentury V.I.P. Service Prague, která ho měla v Praze na starosti, se už za necelou půlhodinu po koncertu vznášel ve vlastním speciálu nad Prahou. Letěl do francouzské Nice, kde má vlastní letovisko. Odtamtud bude pokračovat dál ve svém turné do Bukurešti.

Fotogalerie
3 fotografie