Travolta oznámil očekávání nového člena rodiny

"Je nemožné udržet tajemství, zejména proto, jak je nádherné. Chceme být první, kdo oznámí všem velkou novinu, že očekáváme nový přírůstek do naší rodiny," informuje na své internetové stránce John Travolta.

Travolta s manželkou mají už 10letou dceru Ellu. Jejich první syn Jett zemřel v lednu 2009 v důsledku záchvatu během rodinné dovolené na Bahamách. Bylo mu pouhých šestnáct let. Po jeho smrti Travolta potvrdil, že chlapec byl autista.

John Travolta so svojou rodinou
Autor: Youtube.com

Zahraniční servery o miminku spekulují, může se jednat o psa

Herec známý hlavně z filmů "Pulp Fiction" a "Pomáda" a jeho žena také herečka strávili rok v ústraní veřejného života. Travolta se vrátil na červený koberec až v lednu na podporu svého komediálně-dobrodružného filmu "From Paris With Love" a Preston se objevila ve filmu "The Last Song" v dubnu.

Webové servery soustřeďující se na život celebrit okamžitě rozjely vlnu spekulací, že to může mít i jiný význam. Při nedopatření na letišti v Maine byli totiž tento týden zabiti dva psi Johna Travolty, a tak je docela možné, že oním "přírůstkem" je míněn nový zvířecí kamarád. Psy zabilo servisní vozidlo na letištní ploše, kam byli vyvedeni k vyvenčení z letadla, v němž letěla Travoltova rodina.