Občas se to stane každému z nás, hollywoodské hvězdy nevyjímaje. Trapas je o to větší, když vás na nepříjemnost upozorní někdo z okolí, ba dokonce vás takle přistihne paparazzi fotograf.

Herce Johna Travoltu nachytali, když zrovnavycházel z jednoho podniku v Los Angeles a čekal venku na svého řidiče. Zřejmě si ve spěchu došel v restauraci na záchod a zapomněl si při tom zapnout poklopec.

John Travolta s rozepnutým poklopcem
Autor: profimedia.cz

Hbití fotografové si Travoltova faux pas okamžitě samozřejmě všimli a ihned jej zvěčnili. Herec však neměl sebemenší tušení, proč ho fotografové tak zuřivě fotí. Bez mrknutí oka rozdával úsměvy na všechny strany. Sečteno a podtrženo, tohle by se opravdovým hvězdám nemělo stávat.

Travolta jde vůbec z extrému do extrému. Nedávno si tento hollywoodský idol nechal oholit hlavu kvůli roli ve své nové akční komedii From Paris With Love. Zjistil, že se tak cítí mnohem více sexy. Nová image se líbila i manželce, herečce Kelly Preston (47, Propadlí lásce). Nyní to ale vypadá, že si své vlasy opět nechává narůst.

A právě práce na nových projektech pomáhá Travoltovi alespoň částečně zahnat myšlenky na svého šestnáctiletého syna Jetta, který před více než rokem zemřel během dovolené na Bahamách na záchvat. Jett celý život trpěl srdečním onemocněmím, tzv. Kawasakiho chorobou, která se projevovala mimo jiné častými záchvaty. A právě ten poslední, který přišel jen krátce po oslavě příchodu nového roku 2009, se mu stal osudným.

Fotogalerie
7 fotografií